La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1529 Culés

0

Zastanawia mnie natomiast sprawa czemu w Barcelonie z automatu masz x lat to musisz odejść. Czy nie można by było jeśli tak bardzo chcą zostać Rakitić i Suareza zostawić jako doświadczonych zmienników bo podejrzewam, że pomimo lat dalej będą potrafili coś od siebie dać. Minus tego widzę pensję zawodników i ich sama chęć do tego by być zmiennikiem.

konto usunięte

0

@Szmulek Wszedzie tak jest, w każdym klubie, no chyba że nazywasz się cristiano ronaldo

16

@Szmulek No właśnie, Suarez po pierwsze sam nie będzie chciał być zmiennikiem, a po drugie trzymanie zmiennika z pensją 20mln to idiotyzm.

konto usunięte

0

@Striker Dokładnie, poza tym w każdym klubie jest takie coś, nie wiem dlaczego ludzie się nie przyzwyczaili do takiego stanu rzeczy

0

@Striker Z tym zmiennikiem to się nie śpiesz. Z jego ostatnich wypowiedzi można wywnioskować coś innego.

Myślę że tacy zawodnicy są w stanie pogodzić się z rolą rezerwowego pod warunkiem poważnej pensji. Z tym drugim może być trudniej, więc nie dziwią wycieczki na ostatnie sezony do Chin/Katarów/USA czy ostatnio Japonii.

Skoro u Valverde nawet Leo godzi się z siadaniem na ławce to wszystko jest możliwe :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?