La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1198 Culés

1

Chile dołączyło do Argentyny, Urugwaju i Paragwaju i razem będą ubiegać się o prawo do zorganizowania MŚ w piłce nożnej w 2030 roku. Przypominam, że w 2022 odbędą się MŚ w Katarze, a w 2026 w Kanadzie, USA i w Meksyku

1

@fcbarcafan19 Oj troszkę będzie trzeba poczekać, aż MŚ będą w Europie.

konto usunięte

2

@fcbarcafan19 Ależ to byłby cudowny turniej. Mecze na Bombonerze, Monumental, na stadionie Huracanu czy w Avellanedzie. Do tego stadion narodowy Chile i Centenario w Montevideo. Atmosfera, pasja i taka futbolowa duchota. Miesiąc wolnego i zarywanie nocy.

1

@krzychu1526 Mnie to się podoba. W Rosji było jakoś tak dziwnie, bez klimatu. Zupełne inaczej niż w Brazylii, więc bardzo się cieszę, że znów mundial ma zawitać do Ameryki Południowej. Szkoda, że to dopiero za 11 lat.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?