La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1410 Culés

konto usunięte

0

Jak myślicie kogo warto obstawić w Pick'em w kolejnej fazie ' legend' ?:)

Pytam oczywiście o cs go.

0

@marcin000019 Faze i Liquid to pewniaki, ale dalbym ich na awans, moze 0-3 Navi, na 3-0 Renegades. Reszta nie wiem.

1

@marcin000019 Faze, Liquid, Astralis, NRG, mibr, nad resztą bym sie musiał zastanowić.

0

@Striker Ja do MIBR nie mam przekonania, jak wejda, to po 3-1, albo 3-2.

0

@Rewolucja123 No nie napisałem że dam ich na 3-0 :) tam to Liquid pewniaczek

0

@Striker to tak jak Fnatic #pewniaczek

1

@adi7adi8 Nie mówmy o tym :V

0

@Striker MIBR dla mnie niepewne, ze glowa mala, jeszcze nie wiem z kim na start graja, jak Faze np., to przegraja, a jak zagraja w drugim na jakichs leszczy, a potem mocna ekipe, to czuje 1-2 staty I odrabianie na BO3 w 2 ostatnich meczach.

1

@Rewolucja123 nie ma szans że z faze zagrają. Seeding bedzie robiony tak samo jak był w tej fazie. Nie będą może na samej górze, ale na pewno nie aż tak nisko żeby zagrać z kimś z top6

0

@Striker To szkoda. A byloby ciekawie.

0

@Striker W ogole myslisz, ze warto Astralis/Liquid 3-0 dac?

0

@Rewolucja123 Oczywiście mówie o pierwszej rundzie, jak sie wyniki poukładają to może być podobny scenariusz jak tutaj z G2 vs Fnatic, że np. mecz eliminacyjny z 1-2 zagra mibr vs faze. Zależy od rezultatów poprzednich rund wszystko.

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Striker Prędzej NaVi awansuje niż Faze moim zdaniem, po odejściu Karrigana to już nie to samo, a w Adrena coś nie wierzę... Simple wykeruje

0

@Rewolucja123 Astralis często wolno startuje i dopiero w dalszej fazie turnieju sie rozkręcają, moim zdaniem oni 3-0 nie zrobią, ale na pewno wyjdą. Dla mnie najpewniejszy typ na 3-0 to Liquid, oni są mega mocni w BO1 a w BO3 wcale nie gorsi. Astralis w BO1 często zdarzają sie wpadki.

0

@Rewolucja123 Stawiaj 3-0 na Liquid, są w gazie, na tym majorze wygrają, do tego najlepiej grają AUGami na ten moment, a Astralis wiecznie wygrywać nie będzie.

0

@Striker Chcesz pyknac jakis MM/Faceit?

0

@Bovciek Okej. WLasnie nie bylem pewny kogo dac.

0

@Bovciek Karrigan i tak od kilku miesięcy tam nie prowadził tylko Niko, jego odejście nie ma w sumie żadnego znaczenia na ich dyspozycje bo aimer to z niego i tak żaden. W Navi natomiast sytuacje porównałbym do United za Mourinho. Grają bo muszą. Zeus z simplem mają na pieńku, nie pojechali nawet na bootcamp i szczerze nie zdziwie sie jak zrobią 0-3.

0

@Rewolucja123 Dzisiaj już nie, ale możesz na steamie dodać
https://steamcommunity.com/profiles/76561198010499160/

0

@Striker Ty z R8 grasz? Jak tak, to calkiem jak moj kolega. xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?