- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 912 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 912 Culés
14
Jakie trofeum jest naszym celem?
Bo podobno na jakieś się oszczędzaj i dlatego w pozostałych grają słabo.
W lidze słabo, w LM słabo, w PK słabo. Oszczędzamy się na puchar Katalonii?
2
@BaRcA!FaN Z takim składem to powinniśmy walczyć równo na 3 frontach. A teraz wielcy obrońcy pewnie nie mają nic już ciekawego do powiedzenia ;)
2
@BaRcA!FaN W lidze słabo, rzeczywiście -6 czy -7 i -9 nad rywalami to słabo.
Co wy bierzecie...
0
@BaRcA!FaN Weź ty kolego już przestań jojczyć bo to falstart z twojej strony. Na każdym forncie (pomimo słabszej zimowej formy i twojego zaklinania rzeczywistości) jesteśmy na styku. Tak więc odpowiem Ci: NASZYM CELEM DALEJ JEST TRYPLET !!!. Szampana otwórz jak już odpadniemy z któregoś pucharu a na razie przestań sie ośmieszać.
0
@sokot Ta słabsza zimowa forma to trwa od roku. A ja to myślałem, że zima trwa 3 miesiące.
0
@BaRcA!FaN Ale ty w ogóle oglądasz mecze czy Pier....isz dla zasady ? Od roku ? i jesteśmy na 1 miejscy z 7 punktową przewagą w lidze nad poprzednikiem ? gramy dalej w pucharze i niec nie jest roztrzygnięte - to samo LM. I TO POMIMO KALECZENIA COU i SUAREZA w ostatnich kilku meczach ? Czy ty się w ogóle jakoś ogarniasz czy idziesz na żywioł ?