La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 839 Culés

1

Już po przetrawieniu tego cudownego meczu śmiało można się zastanawiać quo vadis Barca? Ostatnie mecze w fazie pucharowej na wyjeździe wyglądają równie żałośnie jak narzekanie Suareza że ktoś nie podał mu dokładnej piłki. Liga mistrzów która niby jest priorytetem, może zostać skreślona jedną akcją Lyonu w rewanżu. Barcelona miała mnóstwo piłek meczowych, ale jak pokaże taką samą indolencję na Camp Nou to możemy zacząć koncentrować się na la lidze. Oczywiście to w znacznym stopniu jest wina całej drużyny, ale jeżeli trener podejmuje takie idiotyczne decyzje personalne to po raz kolejny zasługuje na ogromny hejt. Malcom nie powąchał murawy odkąd zagrał dobry mecz zwieńczony bramką z Realem. Suarez, Cou, graja cały czas, mimo TRAGICZNEJ gry, owszem Boateng nie pokazał się ze świetnej strony, ale i tak gorzej od Suareza nie zagra. Nadchodzą arcytrudne i ważne mecze, a z taką grą w 2 tygodnie możemy się pożegnać z ligą mistrzów i pucharem króla. Juz wolałbym oglądać Barcę pod wodzą Jordiego Roury...

konto usunięte

12

@kibic1899 Co za sianie defetyzmu, a to ostatnie zdanie to kompletny odlot.

konto usunięte

0

@kibic1899 Ciężko zaprzeczyć. W ostatnich latach gorsza gra przychodziła w 1/4, a teraz już w 1/8. Specjalnie się nie zdziwię, jeśli odpadniemy.

0

@kibic1899 Bardzo ciekawa A co najważniejsze prawdziwa opinia o obecnym stanie rzeczy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?