- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1103 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1103 Culés
4
Tak sobie myślę że wczoraj zamiast zmieniać Dembele EV mógł wpuścić Malcoma za Suareza i Messiego dać na środek. Wydaje mi się że to mogłoby przynieść skutek.
0
@sokot Z tym, że Messi chyba nie grał na 9 od lat. No chyba, że grałby bardziej na fałszywej 9 a Malcom z Dembele wchodziliby w jego miejsce. Leo plecami do bramki grać nie lubi, raczej woli mieć przegląd pola do zagrań
5
@ksobi grał na 9 nawet w tamtym sezonie...
0
@Avada Kedavra Może na papierze. Napewno w meczu jego ustawienie to nie była klasyczna 9
1
@ksobi Nie no grywał już tak u Valverde
https://zapodaj.net/images/5b84f1dc729c6.jpg
https://zapodaj.net/images/769bc50bedf5b.png
1
@MesQueUnClub_87 Tak właśnie o tym mówie. On wtedy nie grał jako klasyczna 9, rzadko ustawiony plecami do bramki. Był raczej ustawiony głębiej za tą dwójką skrzydłowych. Musiałbym zobaczyć te mecze ale tak mi się własnie mocno wydaje. Wtedy co Suarez latal po skrzydle był schodzącym do środka
0
@ksobi No bo on i tak nie trzyma się tej pozycji tylko biega jako wolny elektron, siłą rzeczy wie, że musi rozgrywać bo nikt tego nie ogarnie za niego, więc na dłuższy dystans nie mógłby tam grać, ale w skrajnych awaryjnych przypadkach podczas meczu, kiedy trzeba ściągnąć najsłabsze ogniwo tak ja wczoraj, by nie zaszkodziło, a być może nawet pomogło bo na prawą mógł wejść np. Malcom.