La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1103 Culés

4

Tak sobie myślę że wczoraj zamiast zmieniać Dembele EV mógł wpuścić Malcoma za Suareza i Messiego dać na środek. Wydaje mi się że to mogłoby przynieść skutek.

konto usunięte

0

@sokot Z tym, że Messi chyba nie grał na 9 od lat. No chyba, że grałby bardziej na fałszywej 9 a Malcom z Dembele wchodziliby w jego miejsce. Leo plecami do bramki grać nie lubi, raczej woli mieć przegląd pola do zagrań

konto usunięte

5

@ksobi grał na 9 nawet w tamtym sezonie...

konto usunięte

0

@Avada Kedavra Może na papierze. Napewno w meczu jego ustawienie to nie była klasyczna 9

1

konto usunięte

1

@MesQueUnClub_87 Tak właśnie o tym mówie. On wtedy nie grał jako klasyczna 9, rzadko ustawiony plecami do bramki. Był raczej ustawiony głębiej za tą dwójką skrzydłowych. Musiałbym zobaczyć te mecze ale tak mi się własnie mocno wydaje. Wtedy co Suarez latal po skrzydle był schodzącym do środka

0

@ksobi No bo on i tak nie trzyma się tej pozycji tylko biega jako wolny elektron, siłą rzeczy wie, że musi rozgrywać bo nikt tego nie ogarnie za niego, więc na dłuższy dystans nie mógłby tam grać, ale w skrajnych awaryjnych przypadkach podczas meczu, kiedy trzeba ściągnąć najsłabsze ogniwo tak ja wczoraj, by nie zaszkodziło, a być może nawet pomogło bo na prawą mógł wejść np. Malcom.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?