La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1114 Culés

9

Fragment wywiadu Leszka Milewskiego z Dawidem Plizgą, byłym pomocnikiem m.in. Jagiellonii, Górnika Zabrze czy Zagłębia Lubin - o relacji z trenerem Hajto

"Jak wróciłem do gry po zerwaniu więzadła, początkowo dobrze to wyglądało, gol, asysta, wywalczenie karnego. Przyszedł obóz przygotowawczy na Słowenii. Starcie z Thiago, który nadepnął mi na mały palec w stopie. Niby nic, ale kurczę, cały czas mnie boli. Idę do fizjoterapeuty:

– Coś z nim jest, ale nie wiem co.

Blokada, jedna, druga, trzecia, ale nie daję rady nawet na blokadzie. Ból taki, że zatyka. Zrobiliśmy prześwietlenie i okazało się, że to złamanie z przemieszczeniem małego palca. Gips na kilka tygodni. Trener Hajto się o tym dowiedział.

– Ku**a, jak można z takiej przyczyny w gips? Mały palec jest ci niepotrzebny do niczego, możesz go amputować, on i tak zanika w toku ewolucji. U mnie już nie zagrasz."

konto usunięte

0

10

@damianex10 U Hajto co innego zanikło w toku ewolucji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?