La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 569 Culés

1

Brawo Panie Wałęsa, nie ma to jak mieszać sport z polityką.
Czuje się zniesmaczony

33

@barcelonaLM No wiesz, jakby nie patrzeć sama FC Barcelona robi to nonstop w kontekście Katalonii :)

0

@Striker Oho, ciekawe co teraz :D

7

@Sztosik Aktywował moją kartę pułapkę

0

@Striker Ale nikt jeszcze w Barcelonie nie wpadł na to żeby na koszulce umieszczać jakieś napisy niepodległościowe
Wow, no super, zgiales mnie argumentem, ale czy to oznacza na zgodę na to co zrobił Wałęsa?

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Faun Odnoszę się tylko do jego komentarza, reszta nie ma znaczenia

6

@barcelonaLM Nie oznacza, ale to nie mieszanie sportu z polityką jest tu problemem, tylko wykorzystanie wizerunku klubu w celach politycznych bez jego wiedzy.
No chyba że Bartek wie o wszystkim :))

konto usunięte

3

@Striker Oczywiście, że wie a jak to sobie wyobrażasz ? W sobote wyjdą w takich na Seville :D

4

@ksobi i Messi powtórzy cieszynke z koszulką

konto usunięte

0

@barcelonaLM za to senyera na koszulce Barcy to w zadnym wypadku nie jest podtekst polityczny ;-)

9

@Avada Kedavra Moim zdaniem nie jest. Raczej historyczny.

0

@Avada Kedavra Atletico ma za to flagę Hiszpanii, to taki pomysł od Nike przecież

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?