La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 796 Culés

77

Koke: ''Gest Ronaldo? Nie wiem, dlaczego Ronaldo zrobił taki gest, być może chciał się z kimś przywitać. Jeśli ktoś wygrał pięć razy Ligę Mistrzów, to mogę mu tylko pogratulować. Nic więcej nie mogę powiedzieć.'' [Calciomercato]

konto usunięte

48

@BarcaInfo xD ładnie Koke zgasił peta

konto usunięte

8

@Wawrzyszewski Nic nie zgasil i nie wmawiaj sobie tego =)

konto usunięte

27

@AboveYou Jak nie zgasił skoro dla niego liczyła się wczorajsza wygrana, a przy okazji pogratułował mu tych 5LM.

konto usunięte

11

@AboveYou Zgasił Cerekwickiego swoją kulturą na odpowiednim dla niego poziomie.

konto usunięte

1

@MarioVeB! Czyli wypowiedzial sie bardzo fajnie, ale nikogo tutaj nie zgasil.

7

@AboveYou Jeżeli dla Ciebie zgaszenie kogoś to pojechanie po rodzicach albo wyzwiska, to już nie nasz problem. Koke go zaorał z kulturą jak ktoś powyżej napisał.

konto usunięte

1

@kuz Koke i kultura :D Dobrze ze jak przegrywal z Realem z Ronaldo w skladzie to nie popisal sie kultura i wyzywal go od Ped**ów =) Latwo zachowac kulture po wygranym meczu :D Nie ma co dyskutowac widze.

4

@AboveYou Rozmawiamy o tym konkretnym cytacie. Przestań już się pompować bo właśnie z takim typem człowieka jak Ty nie ma co dyskutować, bo zawsze ma rację i koniec.

konto usunięte

0

@AboveYou Znowu się napinasz jak plandeka. W robocie masz ciężkie dni czy o co chodzi. Strasznie napastliwy jesteś.

konto usunięte

0

@MarioVeB! No wlasnie nie jestem to tobie sie tak wydaje. To wlasnie wy sie napinacie do mnie i zarzucacie to mi :D a co do Kuza to rozmawiasz o kulturze osobistej Koke wiec rozliczaj go ze wszystkich zachowan =)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?