La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 997 Culés

0

Byłem wczoraj na desce i tak wyrżnąłem na lodzie, że myślałem, że kręgosłup złamałem na początku. Byłem z tym u lekarza i powiedział, że to zwykłe stłuczenie, jednak z każdą godziną ból co raz większy, polecacie jakąś maść? :/

32

@Bovciek Maść na ból dupy :) nie dziękuj :)

0

@Bovciek wczoraj byłeś u rodzinnego, czy na pogotowiu?

konto usunięte

3

@Bovciek Ja zazwyczaj w takich sytuacjach stosowałem rozgrzewającą maść końską i była pomocna.

1

@Douglasinho Lepiej chłodzącą w takich stłuczeniach.

konto usunięte

0

@SeeleyBooth Możliwe, ja nie mam żadnej wiedzy w tym zakresie. Po prostu gdy stosowałem rozgrzewającą to się sprawdzała.

0

@Bovciek Idź do ortopedy, być może wyśle Cię na jakieś zabiegi fizjoterapeutyczne i ból minie szybciej, a i będziesz miał pewność, że nic poważnego. Olewanie i mówienie "to zwykłe stłuczenie" często potem prowadzi to komplikacji.

0

@Bovciek Jestem lekarzem uwierz mi. Musisz odprawić szamańskie rytuały.

konto usunięte

3

@koksik2700 Poważnie? A nie komikiem? Marnujesz swój potencjał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?