La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1090 Culés

konto usunięte

19

Co to się stało że zespół z ligi ogórkowej pokonuje drużynę z najlepszej ligi świata do tego prowadzoną przez wielkiego maga jakim jest Setien? Pół La Rambli widzi gościa jako trenera Barcelony a tutaj śmieszny zespolik który zajmuje 11 miejsce w lidze wyrzuca za burtę Betis. A tak poważnie bez żadnej szydery, liga Francuzka nie jest żadną ogórkową ligą tylko PSG ma w niej wielką przewagę finansową a co za tym idzie ma zdecydowanie lepszych zawodników. Wcale ten Mbappe nie strzela bramek słabiakom bo jak pokazuje Rennes chłopaki potrafią grac w piłkę. PSG już było skazywane na porażkę bo odrodził się MU, bo zabrakło im Cavaniego czy też Neymara a tu proszę będą grali dalej. Lyon cały czas jest w grze pomimo że gra z wielką Barceloną a Rennes eliminuje strzelając 6 bramek Betis. Słaba liga? Zdecydowanie nie

konto usunięte

11

@Janiama Ja tam Setiena w Barcelonie nie widzę. Owszem, jego Betis gra widowiskowo, ale ten trener zupełnie nie radzi sobie z ustawieniem obrony. Zawsze tak u niego było. Zawsze w jego drużynach obrona kulała.

Co do Twojej wypowiedzi to się zgadzam.

konto usunięte

4

@Odesseiron Dla tego napisałem pół La Rambli :D

7

@Janiama Trzeba też patrzeć na fakt, że na tej stronie niektóre osoby boli jeszcze sprzedaż Neymara przez co hejtuja ligę Francuska

konto usunięte

4

@Janiama Real Betis wygrał swoją grupę będąc w niej z zespołami takimi jak Olympiakos, AC Milan czy Dudelange. Bilans: 3 zwycięstwa, 3 remisy, bez porażki. Status bramkowy: 7 bramek zdobytych, zaledwie dwie stracone (najmniej w całej obecnej edycji razem z Arsenalem). Dodatkowo Betis traci zaledwie 4 punkty do grającej w kratkę Sevilli która okupuje 4 miejsce premiowane kwalifikacjami do ligi mistrzów. A więc ekipa Setiena cały czas jest w grze o miejsce premiowane europejskimi pucharami - ligą europy a przy odpowiednim wietrze nawet ligą mistrzów która wcale nie jest poza ich zasięgiem. Ja bym powiedział, że odpadnięcie z bieżącej edycji ligi europy to czysta kalkulacja. Nie można bowiem zapominać, że ekipa Quique jest wciąż w grze o finał pucharu króla.
A co do samego meczu: Betis schodził przegrywając zaledwie jednym trafieniem. Mecz rozstrzygnął się dopiero w 94 minucie gdy padła bramka na 3-1. Dodatkowo pragnę dodać, że w lidze europy gra obecnie tylko jedna drużyna z Ligue 1- i jest to właśnie Rennes. Niewiele przedstawicieli jak na taką "nieogórkową" ligę. ;)

konto usunięte

0

@Wawrzyszewski Zobacz ile zespołów ma Holandia której bierzemy pilkarza. Nie ważne jak zaczynasz ważne jak kończysz to w kwestii Betisu.

konto usunięte

2

@Janiama Ale co ma nagle do tego "Holandia z której bierzemy piłkarza" z tym wspólnego? Jedno nie ma nic do drugiego.

konto usunięte

0

@Odesseiron A co wy tak z tą defensywa? Kiedyś to się nie baliscie stracić gola, a teraz? Co by nie było to defensywa, sorki, ja wolę trenera co może w obronie nie wymiata, ale oferuje radosny i ofensywny futboll dla kibica

0

@Chwytliwy To jest takie głupie gadanie....jak się gra dobrze to i mało bramek się traci, Spójrz ile bramek traciliśmy za Pepa. Napastnicy, którzy przeciwko nam grali, mówili o tym w wywiadach....że każdy zachwyca się ofensywną grą Barcelony, a to co robili w defensywie pokazywało też ich wielkość. Np. poruszanie się Pique - było wymieniane.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?