La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1429 Culés

2

Oczywiście, znawcy będą nadal chwalić trenera jaki jest świetny..
Cała 11stka jest wyeksplatowana jak stary opel w dieslu.
Odpadniemy z LM przez ten sam błąd co rok temu, zobaczycie, róbcie screeny :)

0

@monsterrize Nic skrinowac nie trzeba. Wiadomo że z tym trenerem LM się nie wygra

konto usunięte

0

@monsterrize No to masz jeszcze czas, zeby w tym sezonie przerzucic sie na inna druzyne, ktora ma wieksze szanse na LM :)

0

@LuisSalvano Kto wygra w tej edycji to jest jedna wielka nie wiadoma, jest sporo dobrych drużyn tak jak Barca. Śmiem stwierdzić, że szanse są wyrównane, nie ma jakiegoś faworyta do wygrania LM. Nasi są ostro zajechani, Coutinho to nawet nie wie co to forma jest, Suarez dzisiaj strzelił ale tak to potyka się o własne nogi. Liczymy głównie na przebłysk Messiego bo tylko on potrafi wynik z niekorzystnego zrobić na korzystny. Trener nie rotuje składem i tworzy się dokładnie ten sam scenariusz co rok temu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?