La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1019 Culés

22

Niektórzy na tym forum są tak zaorani że piszą: szkoda że nasi wygrali ... bo Valverde sie wybroni na konferencji. Masakra ludzie - walnijacie się w łeb i proponuje trepanacje. Valwerde wpuścił Alenie. Zmienił taktykę na taką której podobno nigdy nie stosuje bo ... jest be. cofnął Cou. Podobno też nigdy tego nie robi bo jest słaby. Czyli zrobił wszystko czego niby nie chce robić więc ... źle ze wygrali :) Naprawde powiedzieć hejterzy o was to za mało na was ludzie.

konto usunięte

3

@sokot Niektórzy tu już nawet nie potrafią się cieszyć wygranymi meczami, ciągłe doszukiwanie się błędów Rakitica, Suareza... obwinianie o całe zło Valverde to już norma. A nikt nie powie, ze druga połowa była bardzo dobra.... I hit zamiast cieszyć się jak na kibica przystało z hat tricka Messiego... To jest płacz bo Messi ratuje Valverde.

1

@ksobi Dokładnie, mozna zwymiotowac na monitor czytajac te wypociny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?