- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 771 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 771 Culés
30
Matko i córko jaka u niektórych schizofrenia panuje
Simeone w wyjściowym wpuszcza piłkarza po kontuzji - ma jaja, dobry, odważny trener.
Valdek wpuszcza gracza po kontuzji - oszalał, nieudacznik itd.
To komentarze sprzed meczu. Często pisane przez te same osoby. Z grzeczności nie wymienię nicków. Każdy może sam sprawdzić jak ma ochotę.
1
@Odesseiron Bałem się występu Sama, szczególnie w takim meczu, ale nawet mimo "średniego" występu i tak mega się cieszę że rozegrał pełne 90 minut. Potrzebujemy dzika w formie :)
0
@Odesseiron tylko, czy te komentarze napisały te same osoby?
Bo w takim razie Twój komentarz jest hipokryzją ;)
Bez urazy, czepiam się
1
@Pedeudo Przeczytaj ostatni akapit.
0
@Odesseiron możesz mi napisać jakie w prywatnej? :D (jeśli są to znane nicki)
0
@Pedeudo Gdybym miał napisać, to bym napisał tu oficjalnie. Nie jestem typem, który robi komuś koło pióra za plecami. Tak jak pisałem każdy może sobie to sprawdzić. A nicki znane i nieznane.