La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1640 Culés

1

Vinicius dzisiaj pokazał kawał talentu,ale z całym szacunkiem miał pierdyliard okazji na to żeby zmienić wynik i marnował je koncertowo.Benzema dziś nie istniał.Co miał Perez we łbie sprzedając CR7 bez sprowadzenia kogoś klasowego to nie wiem.
Dembele:2x sprint-wyłożenie na tacy-gol. W pierwszej połowie też dobrze dorzucał,ale nie było wykończenia.
Messi dziś dobrze wyłączony z gry,no ale coś za coś.Luis i Ous dostawali sporo miejsca nawet wtedy kiedy Real nas przygniatał,efekty widać na tablicy końcowej.

0

@Skaramuczi Vinicius (znowu) pokazał nie tylko szybkość ale też waleczność. Jeżeli ma dobrze poukładane w głowie to będziemy mieli z nim zawsze dużo problemów. Za dużo miejsca dziś miał. Ale też bardzo ładnie wykorzystywał wolne pole, urywał się z krycia.

Na minus dziś dla mnie Pique, który strasznie gubił krycie w polu karnym. Dobrze że Real był nieskuteczny. Na sobotę powinien wrócić Arthur i gra będzie wyglądała inaczej bo Rakitic, Busi i S. Roberto to jednak trochę za mało na rywala tego kalibru.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?