La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1944 Culés

2

Rafał Muniak po wczorajszym meczu na twitterze i jego Matrixowy świat :)
"...najlepszy futbol..." :)



"Różnica klasy, o ile nie klas pomiędzy obiema drużynami. !!! Ciężko uwierzyć, że spora część z tego składu podbiła 3 razy Europę grając najlepszy futbol na świecie. !!! Zresztą tylko Modric i Ramos z tamtego mistrzowskiego składu mogą się bronić grą. Potrzeba rewolucji. I trenera."

23

@norbi77 "Grając najlepszy futbol na świecie" XD
Teraz Rafałek chce rewolucji, ale jak wygrają z Ajaxem po jakimś farfoclu albo symulce Pajacencio to znowu będą grali najlepszy futbol. Spokojnie Rafałku.

2

@Bartek22 Właśnie ten fragment mnie rozbroił :D

0

@Bartek22 Nazywasz Asensio Pajacencio po tym co wczoraj odwalił i ogólnie ostatnio? W 100% się zgadzam, ale trochę mnie dziwi, że taki piłkarz aż tak zatrzymał się w rozwoju. Jeszcze 2-3 lata temu się zastanawiali ile ZP odbierze w przyszłości. Robił napewno dużo większe wrażenie niż Vinicius. Te akcje czy piękne bramki. Nawet tutaj był podziwiany, a teraz coś jest z nim nie tak.

1

@daniel32778 Właśnie dlatego nikt nie powinien jarać się Vinciusem . Ilu to już było nowych Messich i Ronaldo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?