La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1593 Culés

13

Juan Miranda vs. Ontinyent:

- 1 gol
- 2 asysty
- 72 podania (92% celności podań)
- 4 kluczowe podania
- 1 udany drybling
- 9 odbiorów
- 23 pojedynki i 17 wygranych
@FTalentScout

Klasa. Fantastyczny występ.

1

@ViscaBarca123 oj klasa klasa
Barcelona niech sprowadzi za darmo Latem F.Luisa z Atletico na dwa sezony a za te 2-3 lata Miranda będzie mocno walczył z Albą o pierwszy skład
co jak Co Alba ma 29-30 lat więc będzie najwyższa pora

0

@Messibestplayerintheworld Powinien dostać teraz szansę, a nie sprowadzać jeszcze kogoś. Spójrz na lewą obronę w Realu.

0

@kamilop dostawał te szanse, i ich póki co nie wykorzystywał.

3

@Messibestplayerintheworld Ciężko będzie miał Juan o minuty, jeśli zostanie. Moim zdaniem powinien dostać kilka spotkań w lidze, ale potem wypożyczenie go na te 2/3 lata (lub sprzedaż z opcją odkupu), to niezła opcja.

1

@Messibestplayerintheworld No nie no, super szansę,ile tych meczy się uzbieralo? A po za tym w większości grał z rezerwowym szkladem

0

@ViscaBarca123 mam nadzieję że on zostanie następcą Alby, najlepiej jakby gdzieś przeszedł gdzie miałby zagwarantowany 1szy skład.

konto usunięte

2

@Messibestplayerintheworld Nie ma co wyrokować jeszcze bo akurat na rynku jest kilku lewych obrońców, którzy mogliby grać w Barcelonie jak Grimaldo, Alex Tellas czy Tagliafico.

3

@Ratamahatta Dodałbym do tej listy Juniora Firpo, czy Ferlanda Mendy'ego. :)

konto usunięte

1

@Ratamahatta Alex Telles jbc nie Tellas, i nie, tak średnio z nim akurat, co do Grimaldo zgoda czy Tagliafico, ale był taki Laxalt który zagrał mundial wybitny i poszedł do Milanu gdzie na razie jest tylko rezerwowym

Choć super opcją wydaje się Firpo czy Mendy

0

@ViscaBarca123 Mendy'ego nie oglądałm w Ligue 1,ale zawiodłem się jego występem z nami w 1/8.To że zawodnik jest szybki i ma dobry drybling to jest materiał na kompilacje z youtuba,ale w meczu z nami był wyraźnie zagubiony,sporo złych decyzji.
To nie jest skrzydłowy jak Dembele że można mu zapomnieć straty jak będzie napędzał akcje z przodu,od obrońcy wymaga się po pierwsze solidności,a dopiero potem można mówić o tym jakie ma walory w ofensywie.
Zawodnik to nadal młody,ale już 24 letni.
Alba byłby nikim jakby swoich asyst nie dokładał do pracy w obronie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?