- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1167 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
20
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1167 Culés
4
Powiedzenie: kto stoi w miejscu ten się cofa tyczy się także futbolu. To Real niedawno był we dużo lepszej pozycji wyjściowej niż Barcelona. Mieli silny kręgosłup drużyny i kilka bardzo obiecujących młodych nazwisk, a wystarczyło jedno lato, odejście największej z gwiazd i brak konkretnych wzmocnień by teraz to oni byli w czarnej dupie i spoglądali na nas z zazdrością.
1
@Ratamahatta ale oni byli już w ciemnej dupie od sezonu 17/18 mimo wygrania Champions League, brak najbardziej potrzebnych ludzi do grania na pewne pozycje, Zidane któremu ewidentnie to coraz bardziej brakowało pomysłu na grę, a ten sezon był gwoździem do trumny dla nich, kadra przesycona, odszedł Cristiano, wzmacniają sie tylko młodzikami
Co jak co, ale w Realu jest zawsze jedno, oni muszą mieć wielką gwiazdę, a obecnie nie mają, a przepraszam, Luka Modrić , wspaniały zdobywca ZP
5
@Ratamahatta Real w czarnej dupie? Ta drużyna wygrała Ligę Mistrzów 3 razy Z RZĘDU. Wolałabym taki kryzys niż odpadanie 3 razy z rzędu w ćwierćfinałach. To jest dopiero wstyd.
2
@Ratamahatta Na pewno zazdroszczą. Spojrzą w kalendarz i zobaczą, że od 2014 roku wygrali 4 razy, a Barcelona raz. Normalnie nie pozbierają się.
0
@Ratamahatta Jestem pewien, że latem dojdzie do takiego przemeblowania w Realu, że głowa mała. Dodatkowo znając żyłkę do biznesu Pereza to większość wydatków pokryje z pieniędzy uzyskanych ze sprzedaży zawodników. W następnym sezonie będą napewno zdecydowanie lepsi niż w tym. To jest wielki klub i tak łatwo nie będzie ich się pozbyć z horyzontu.