- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1318 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
61 odpowiedzi
doc
3
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
ranger3120
26
https://wykop.pl/cdn/c3201142/97619538e7ad6e6f49821b5fb841becbe0467dcdd7938336657ca390d701ece3,w400.... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1318 Culés
0
Pewnie są tu ludzie, którzy sporo lub mniej grali w Football Managera. Macie swoje ulubione części tej gry? Ulubieni zawodnicy, których zawsze ściągaliscie do swojego klubu?
Ja miło wspominam FM2015, w którego grałem najwięcej. Zawsze na początku jeśli było mnie stać i było zapotrzebowanie na tej pozycji to kupowałem Sampera (klauzula 9m), a jeśli się nie dało to go wypożyczałem.
1
@BigShaq Ostatnie kilka wersji to pierwsze co ściągnąłem Grimaldo
0
@BigShaq Nie tyle w FM co w Fifę (szczególnie 13). Jakiego klubu bym nie objął zawsze sprowadzałem sobie Vilanuevę, Santona, Muriela, Inigo Martineza itd. :)
0
@BigShaq dla mnie genialna była 12 i wracam do niej bardzo często ;) a pierwszym moim zakupem był Kyriakos Papadopoulos razem z Pique skała nie do przejścia.
1
@fart W 12 też się grało! Wtedy jeszcze Thiago był w Barcelonie i można było go super rozwinąć. Do tego można było wyciągnąć Neymara z Santosu, ale tanie to to nie było.
0
@BigShaq Aaaa dokładnie Thiago super go wspominam ;) u mnie kotem był Hulk i młody M'Baye Niang co on u mnie z Messim wyprawiali głowa mała to świetny grajek!!
0
@BigShaq CM 03/04 zawsze najlepiej wspominam. Co do zawodników to Adriano jeszcze z Parmy chyba, Diego z Santosu, James Beattie z Southampton. Więcej nie pamiętam ale najlepiej wspominam CM nie Fmy
0
@Szreko No to już jest jednak daleka przeszłość i chyba za młody jestem na takie gry. Pasuje kiedyś sobie to odświeżyć i pościągać wszystkich młodych kozaków do jakiegoś klubu.
0
@Szreko i ta piłki Mitry na okładce ;) super gierka ;)
0
@fart Jest coś w tym. Aż się człowiekowi chce wrócić do takiej trochę starszej wersji, gdzie można pościągać dzisiejsze gwiazdy. W 2012 jeszcze cud-miód był Hazard, który grał wówczas w Lille.
0
@BigShaq Daleka ale mi się bardzo dobrze kojarzy. Ile ja zmarnowałem godzin nocami na granie w to. Jak już wróciłem z dworu to siadałem i do bladego świtu grałem i grałem. Teraz już bym do tego nie wrócił bo nie chciałbym psuć sobie wspomnień.