La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1050 Culés

0

Jaime Mata pilkarzem lutego w La Liga czyli jak po raz kolejny wydymac Messiego z tej nagrody.

Mata 4 gole, w tym 2 karne. Messi 6 goli (1 karny), 1 asysta - w tym 3 gole Sevilli i 2 Valencii

Nie jest to moze tak ewidentnie zla decyzja jak za grudzien kiedy Messi zagral fenomenalny miesiac a dali Griezmanowi.

46

@mekston W zasadzie żadna nowość. Zdążyłem się już przyzwyczaić, że Messi w tej nagrodzie nie jest uwzględniany. Gdyby tak było, byłby monopolistą.

19

@mekston Messi ma tych nagród miesiąca chyba mniej niż złotych piłek. Bardzo dobrze ze mu ich nie dają bo po co mu to

0

@Striker Messi ma 4 nagrody pilkarza miesiaca - i choc przyznawane od 2013 to slabo to swiadczy o tej nagrodzie

konto usunięte

0

@mekston Powinni w zasadach do tej nagrody dopisać "Kosmici nie są uwzględniani" i wszystko byłoby zrozumiałe :)

1

@mekston No ale po co mu one? Po co miałby ich dostawać 9 na sezon? To jest na tyle nieznacząca nagroda że bardzo dobrze że biorą pod uwagę głównie mniej znanych piłkarzy z gorszych drużyn. Messi by taką nagrode pieprznął do piwnicy a dla innych to jest osiągnięcie.

0

@format1977 4 razy zrezygnowali z tej zasady ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?