La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 676 Culés

21

Oficjalnie: UEFA wraca do klasyki!
15 marca o godzinie 12:00 zostanie przeprowadzone losowanie par ćwierćfinałowych i półfinałowych. Po raz ostatni taka sytuacja miała miejsce w 2012 roku.
W ostatnich latach losowanie ćwierćfinałów oraz półfinałów odbywało się oddzielnie.
Pierwsze spotkania 1/4 finału zostaną rozegrane 9 i 10 kwietnia, zaś rewanże odbędą się 16 i 17 kwietnia.

[LigaMistrzow.com]

0

@SeeleyBooth Tzn że drabinka tak?

0

@Kacper1432 Tak.

konto usunięte

73

@SeeleyBooth I to po tym jak Real odpadł z LM... wyczuwam spisek na poziomie płaskiej ziemi ukrywanej przez NASA

konto usunięte

2

@SeeleyBooth A wiec fani United jednak mieli rację :D

0

@Crack18 Nie jestem w temacie. O co chodzi?

konto usunięte

2

@SeeleyBooth Kilka dni temu był tu komentarz kogoś że przeczytał na stronie United że losowanie będzie od razu ćwierćfinalow i półfinałów na co ktoś odpowiedział komentarzem że fani United dawno nie byli w lidze mistrzów tak daleko więc nie maja pojęcia jak to wygląda i ten komentarz zdobył bardzo dużo zielonych oraz był w najlepszych komentarzach. Mam nadzieje że w miarę jasno to wytlumaczylem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?