La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1071 Culés

konto usunięte

0

Argentyna też w składzie miała najlepszych napastników względem innych pozycji Messi Aguero Higuain di Maria a i tak żaden trener dla wszystkich nie znalazł miejsca. W naszej sytuacji problem jest taki że cała trójka to pilkarze o podobnej charakterystyce. Inaczej niż np u Francuzów gdzie trener też miał trzech napastników Girou Griezmann i Mbappe i nie miał problemu z umieszczeniem ich w składzie. Dlatego jeszcze raz powtórzę nie jest problemem grać na trzech napastników ale to że akurat ta trójka najlepiej czuje się na szpicy i szkoda by Lewy musiał grać w środku na rozegraniu zamiast Zielińskiego czy też Milik na skrzydle zamiast Grosickiego. Zwłaszcza ze całej piątki na pewno nie wcisniemy do skladu.

Edit to miała być odpowiedź to poniższej dyskusji

0

@Janiama Lewy mógłby grać jako cofnięty, potrafi przytrzymać piłkę, zastawić się i poczekać z nią, aż mu się pokażą, takie połączenie pomiędzy pomocą, a atakiem, Piątek to z kolei świetny egzekutor, któremu wystarczy dobrze podać, Milik ostatnio też, więc wydaje mi się, że mogłoby to nieźle funkcjonować, ale może mi się tylko wydaje, nie wiem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?