La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1473 Culés

1

Tak patrząc na wczorajszy skrót dochodzę do wniosku, że możemy mieć łatwiej z takimi drużynami pokroju City które ciagle atakują. Te wczorajsze kontry i znajdowanie wolnych przestrzeni to było coś pięknego.

0

@rafik300010 Tak tylko mówię że ataki City będą bardziej zorganizowane i groźniejsze

0

@Oskar00 To oczywiste, ale przy zorganizowanej dobrze obronie wszystko jest możliwe. Pamiętaj jak Pepa drużyny grają.

2

@Oskar00 Tak tylko mowie, ze City z Pepem na czele znowu obsra zbroje.

0

@Oskar00 ja tam nie wiem,ja tam w City tak i PSG nigdy nie będe widział faworyta do LM,dla mnie oni po prostu są za ciency,nie mają mentalności zwyciezców i pewnie znowu City mam nadzieje że już w 1/4 poleci .

1

@Jackpb1234 To nie chodzi o mentalność tylko o doświadczenie w meczach na styku. Przecież piłkarsko PSG było dwie długości od Man Utd, a jednak przegrali, bo w swojej lidze mogą wyjść w 9 i i tak wygrają. City ma trochę inna sytuację i jest znacznie grozniejsze. Moim zdaniem City i Barca to dwaj faworyci w tym sezonie.

0

@Nieznajomy Nie zapominajmy o Juve - bardzo doświadczona i wyrafinowana drużyna

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?