- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 991 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
14
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
52 odpowiedzi
norbi77
8
Jaki to jest cep :DBorek: "Nie mogę słuchać tego narzekania. Czekamy 4 lata na mundial, a potem... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 991 Culés
1
Niech wywalą już tego Spallettiego. Ten gościu niszczy Inter. Nie da się tego oglądać.
0
@Veb1233 Dlatego na Arsenal przelaczylem.
0
@Veb1233 Bo zawodnicy sa bez winy...
0
@Veb1233 Dla Interu potrzeba trenera który pociągnie ich na coś więcej niż solidność w lidze, no cóż, zapewne Conte od następnego sezonu albo Allegri będą trenować Nerrazurich
Choć to co odwalił Icardi z żonką to w głowie się nie mieści, rozwalili całą szatnię
0
@krzychu1526 A gdzie ja coś takiego napisałem? Wiele jest czynników, że wygląda to tak, jak wygląda, ale najważniejszym powodem jest trener. Fatalnie to wygląda, brak jakiejkolwiek taktyki.
0
@Chwytliwy Nie wierze, że to pisze, ale aktualnie to nawet taki Mourinho by się przydał. Spal raczej po tym meczu poleci, bo nie ma aktualnie żadnego powodu, aby został.
0
@Veb1233 Nie poleci, ew polecieć może po meczu z Milanem jeśli Milan wygra, na pewno po tym spotkaniu go nie wywalą
0
@Veb1233 Spal się wypalil, ale sezon wyglądałby inaczej gdyby nie głupi Icardiusz z Wandzia ladacznicą. Teraz grają praktycznie bez napastnika...
0
@krzychu1526 Tez prawda, aktualnie nic w Interze nie funkcjonuje. Boje się wiedzieć co będzie się działo w derbach.
0
@Chwytliwy W sumie racja, głupota by było wywalić trenera, tuż przed jednym z najważniejszych spotkań sezonu.
0
@Veb1233 No cóż, Spaletti będzie mieć przekichane, trafił na silny frankfurt, w niedziele Derby Della Madonnina gdzie to Milan jest faworytem i ma formę
No cóż, spotkanie zapowiada się wręcz wybornie, zapewne Eleven pobije rekord wyświetleń
0
@Chwytliwy Szkoda tylko, że Barcelona gra w tym samym czasie. Jednak patrząc na to jak wygląda ostatnio gra Interu, to wole obejrzeć starcie Barcy z Betisem.
0
@Veb1233 Ja będę się zastanawiał, raczej wybiorę Milan vs Inter, choć Barca vs Betis to zawsze cudowne spotkania, ale jednak Derby Mediolanu to Derby Mediolanu, i do tego spotkanie o Champions League, a nasza Barca ma raczej sprawę załatwioną w sprawie La Liga
0
@Chwytliwy Ja wole tego nie oglądać, nie chce sobie psuć wieczoru, bo aktualnie nie ma żadnych przesłanek za tym, żeby Inter cokolwiek osiągnął w derbach.
I zapewne po tym, gdy to napisałem, Inter spokojnie wygra.
0
@Veb1233 Derby to loteria, nie wiadomo co będzie, albo Milan zamknie ich w uścisku, albo Inter to zrobi, zobaczymy, ostatnie 2 spotkania w Serie A wybitne nie były z ich strony gdy grali naprzeciwko siebie, przydałoby się zmazać tą plamę