La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1476 Culés

konto usunięte

1

Nie ma co Lekceważyć manu, no co jak co, ale trafił nam się bardzo trudny zespół, tak samo dla juve

1

@Chwytliwy Myślę że takie otrzeźwienie jakie sprawiła nam Roma w poprzednim sezonie sprawiło, że trochę inaczej podchodzimy do kolejnych rywali. To zresztą widać w naszej grze. Jest mniej ryzyka a więcej kontroli.

Zresztą LM jest nieprzewidywalna co pokazał też Real. PSG nie wymieniam bo dla nich frajerskie odpadanie jest już normą i nie ma w tym przypadku.

konto usunięte

0

@Azi Obys miał rację, bo 2016, 2018 niezbyt ładnie wspominam akurat gdzie my totalnie zlekcewazylismy rywala, bo juve jednak w 2017 było silne i nie mieliśmy w obu spotkaniach wielu argumentów

0

@Chwytliwy Juve nas zniszczyło i nie było w tym grama przypadku. Doskonale wykorzystali nasze słabości czego nie umiało zrobić PSG (co świadczy o tym, że nie są dobrą drużyną - kolejny dowód w tym sezonie). Zresztą za Lucho bardzo słabe mecze pucharowe graliśmy też z Atletico a pierwszy sezon (zakończony pełnym sukcesem) też nikogo na kolana nie powalił - z tym że liczy się wynik a zwycięzców się nie sądzi.

Bardzo podoba mi się nasza gra za Valverde. Zgodzę się że styl nie jest porywający ale jak się otworzy wyniki LM za jego kadencji to zobaczymy bilans 18 spotkań 11 zwycięstw - 6 remisów i jedna porażka. 36:12 w bramkach. Wtopa z Romą nie powinna się zdarzyć ale taka jest piłką a za lekceważenie rywala słono się płaci. Nie sądzę aby Pep był szczęśliwy gdyby musiał z nami zagrać. W zasadzie ManUtd trafiło najgorzej jak mogło. Na przejęcie inicjatywy nie mają co liczyć a żaden zespół próbujący z nami grę z kontry nie zdołał z nami wygrać. Liczę na spokojną grę na 0 z tyłu w pierwszym meczu (oby udało się coś strzelić) i dobicie rywala u siebie. Mniej więcej taki dwumecz jak z Lyonem.

konto usunięte

0

@Azi Co do Manu, uważam że trafiliśmy na najgorszego rywala, ale resztę wyjaśnie na samej LR a nie w tym poście

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?