La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 997 Culés

konto usunięte

0

Ale w tej kadrze Hiszpanii jest bieda w porównaniu do tego co było wcześniej (2006-2014)

Powołani przez Enrique: https://streamable.com/0zg3w

konto usunięte

14

@Copernicus Nie przesadzajmy. Nadal mają dobrą ekipę. Wtedy mieli najlepszą generację piłkarzy, coś jak teraz Francja.

2

@Kajtek77 I Brazylia 2002 :)

5

@Copernicus nie powołał wielu zawodników thiago czy saula

konto usunięte

0

@Kajtek77 Przecież napisałem, że w porównaniu z tym co było wcześniej.

konto usunięte

0

@Danny Gaucho Zgadza się. Te największe potęgi co jakiś czas mają wysyp świetnych graczy. Niewykluczone że na następnym Mundialu będziemy świadkami finału Anglia-Francja.

konto usunięte

0

@Copernicus No to można powiedzieć że u nas też jest bieda w porównaniu z Orłami Górskiego.

0

@Kajtek77 Szkoda, że Belgia nie potrafi jakoś przełożyć tego na sukcesy.

konto usunięte

0

@Kajtek77 Tu nie postawiłbym znaku równości. Inne czasy inna piłka.

W sensie, to nie to samo.

konto usunięte

0

@Copernicus No właśnie :D
Nie ma co patrzeć za siebie bo z przodu ktoś przy...
Kiedy Hiszpania miażdżyła rywali też były inne "czasy". Teraz różnice pomiędzy zespołami mocno się zazębiają.

konto usunięte

0

@Kajtek77 Stary, to o czym ty piszesz to było ponad 40 lat temu. A ja piszę o ostatnim pokoleniu (już schodzącym ze sceny). Inna piłka była w latach 70 i nie wiem czy wtedy byli lepsi piłkarze. Nie umiem tego powiedzieć.



Ale ostatnie pokolenie Hisszpanów? Casillas, Valdes, Hierro, Puyol, Pique, Ramos, Xavi, Iniesta, Xabi, Fabregas, Busquets, Torres, David Villa, Raul

0

@Copernicus Przecież będą grać z ogórkami, a paru zawodników nie ma formy np. Saul, czy Thiago.

konto usunięte

0

@Copernicus Ostatnie pokolenie Hiszpanów dzieliło i rządziło klubową i reprezentacyjną piłką. Wspomnienie o naszej reprezentacji było ironią nawiązującą do końca pewnej epoki, tak jak w przypadku Hiszpanii było to odejście Xaviego, Casillasa, Puyola etc.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?