La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1582 Culés

konto usunięte

0

Lampard czy Gerrard? Kogo cenicie bardziej i czemu?

0

@Copernicus Gerrard
Mnie jeden mecz w jego wykonaniu mocno przekonał
Finał z Milanem
Pokazał wtedy jakim jest kapitanem

konto usunięte

2

@Copernicus Lamparda, bo był lepszym piłkarzem.

konto usunięte

1

@Copernicus Gerrard. Kapitan charakter i ten fenomena;lny strzał z dystansu .Petarda w nodze.

konto usunięte

3

@Copernicus Lampard to mój idol. Wybitny pomocnik, legenda Chelsea. Jako pomocnik najlepszy strzelec w historii klubu. Jeden z najlepszych strzelców i asystentów w historii Premier League. Dał Chelsea wiele dobrego. Cenię obu, ale bez problemu wybieram Franka.

konto usunięte

0

@Misanthrope w czym?

konto usunięte

2

@MarioVeB! W golach, artystach i trofeach. Chociaż ktoś może uważać Gerrarda za lepszego, bo obaj byli wielcy.

0

@Copernicus Lampard,idol,pierwszy ulubiony piłkarz. Miał wszystko jako pomocnik,strzelał masę goli,najlepszy pomocnik w historii premier league

1

@Copernicus Jeśli już muszę wybrać to Gerrard. Jednak obu lubię i szanuję tak samo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?