La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1459 Culés

0

Jonathan Barnett wycenia swojego zawodnika na 175 milionów euro i oczekuje, że ktoś zaproponuje mu wynagrodzenie w wysokości 750 000 euro brutto tygodniowo, co oznaczałoby, że Walijczyk rocznie inkasowałby około 19 milionów netto.Myslicie ze United lub Psg są w stanie mu dać tyle ?

1

@gumaz Pomylił się o jakies 100 mln z tą wyceną. Nawet przy obecnych realiach rynku kupowanie szklanego Walijczyka za taka cenę to abstrakcja.

1

@ToWinaSedziego Wiek, obecna forma, ile grał ostatnio i że często jest kontuzjowany. Śmiech na sali.

konto usunięte

1

@gumaz Myślę, że nadmierna ilość alkoholu / narkotyków (albo mieszania tego) może sprawić, że później wygaduje się tak absurdalne rzeczy jak pan, którego zacytowałeś. Nikt o zdrowych zmysłach nie wyceniłby Bale'a na 175 baniek i tym bardziej nie dał jemu takiej tygodniówki.

1

@gumaz A niech sobie wycenia. Jest jego agentem to rozumiem czemu tak gada, ale nikt poza szejkami, Chińczykami itp. tyle nie da. Z kwoty 175mln zabierz jedynkę, a z kwoty 750 tys euro tygodniowo zabierz zero, no może trochę więcej dostanie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?