- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1059 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Lionel_Messi10
2
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1059 Culés
1
Ale ludzie łykają plotke o odejściu Umtitiego. I po co ma odchodzić? Nie grał tylko dlatego że miał kontuzje. Jedynie kasa może mu namieszać w głowie ale czy ktoś mu da więcej? W Barcy są takie pensje że ciężko je przebić.
0
@QAZ Zaraz ktoś Ci napisze, że sprzedajemy go żeby mieć pieniądze na kupno de Ligta czy Jovica.
0
@QAZ Tu nie chodzi o łykanie tylko na dobrą sprawę klub musi szukać oszczędności. Już przekraczamy bodajże 70% wpływów z przychodów na pensje. Jeżeli przyjdzie dwóch Holendrów być może Jovic czy też nowy lewy obrońca to wydatki na pensje zwiększą się o ponad 20 mln euro netto, także nie dziwię się informacji o ewentualnej sprzedaży Umtitiego czy też Coutinho. Bardzo dużo będzie zależeć od tego jak skończymy LM w tym sezonie. Jeżeli po raz kolejny nie uda się dojść do finału to może dojść do sprzedaży jednego z tych dwóch wymienionych zawodników.
0
@QAZ 4 klasowych stoperow trudno pogodzić, a Francuz myślał o odejściu już w poprzednim roku, dlatego to wydaje się możliwe
0
@Janiama Co ma do tego LM. LM powoduje większe wydatki
Wygranie LM pod względem finansowym w takich dużych klubach nigdy nie daje zysku, a wiąże się to z wydatkami typu premie itd
0
@Janiama Aha... Sprzedaj Umtitiego by mieć kase na De Ligta. Myśl co piszesz.
0
@QAZ Czy Ja kurde napisałem że chcę sprzedać Umtitiego? Czy tutaj użytkownicy nie mogą oddzielić treści czytanych postów od tego czy lubi się użytkownika który to napisał? Napisałem bardzo wyraźnie że nie dziwią mnie informacje o tym że może dojśc do sprzedaży. Jak znam świat piłkarski to klub swoimi drogami kontaktuje się z managerami i sonduje kto potrzebuje i ile może zapłacić za danego piłkarza. Dla mnie jako kibica Barcelona powinna mieć Pique De Ligta Umtiitego i Lengleta jak i Messiego Dembele Suareza Coutinho i Griezmanna. Czym mocniejszy skład tym jestem spokojniejszy o wynik mojego kochanego klubu. Ale też wiem że budżet nie jest z gumy i to nie jest rząd by móc zwiększać deficyt kiedy tylko sobie zażyczy.
0
@MarioVeB! Miałem na myśli przebudowę składu w przypadku gdy po raz kolejny nie zagramy w finale. Nie patrzyłem w tym przypadku na kwestie finansowe chociaż zwycięstwo w tych rozgrywkach a przegrana w ćwierćfinale to strata rzędu 50 mln euro licząc również dzień meczowy z półfinału.
0
@Janiama Nie piszę że Ty jesteś za takim interesem ale według Ciebie Barca może na to pójść. Uważasz że tacy idioci tam pracują?
0
@QAZ Nie obrażaj mnie proszę bo pisząc że Oni są idiotami piszesz to o mnie. Oczywiście że mogą na to iść! Jeżeli przekraczasz budżet na pensje a jest taki zapis w statucie klubu to wtedy nie masz innego wyjścia no chyba że zarząd podaje się do dymisji. Jeżeli przychód klubu się nie zwiększa a rosną pensje to klub nie ma wyboru i musi szukać oszczędności. O to mi w tym konkretnym przypadku chodzi. Zwłaszcza że zarobki Umtitiego i Cou to chyba ponad 20 mln euro rocznie.
0
@Janiama Pensje? Jest 10 pomocników a mają sprzedać świetnego stopera? Już lepiej Vidala, czy Rakiete. A nawet zostając w temacie obrońców to z dwójki Umtiti/ De Ligt wybieram pierwszego. On jest zawodnikiem podstawowym na już a De Ligt to pozycja Pique który ze dwa lata spokojnie pogra