La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1581 Culés

konto usunięte

2

Swoją drogą, jeśli przyjdzie De Ligt to będziemy mieli idealny skład, żeby grać 3-4-3. Będziemy mieli w składzie 4 świetnych stoperów.
Wymarzony skład dla Guardioli, od jego przyjścia nigdy nie było takiego bogactwa w obronie. Szkoda, że jego powrót jest nierealny, bo chciałbym zobaczyć Barcelonę w takim systemie na stałe. Gdy graliśmy tak w pojedynczych meczach za Guardioli i Enrique. czy nawet w mezu z Milanem (4-0) za Tito to świetnie to wyglądało.

konto usunięte

0

@BaRcA!FaN Przy Valverde nie ma na to szans bo kompletnie olaliśmy posiadanie piłki. Chyba że byłoby to 343 z dwoma obrońcami na wahadłach Alba - Semedo

konto usunięte

0

@Karakanis No dlatego napisałem, szkoda, że powrót Guardioli jest nierealny. Valverde nigdy nie zagrałby na 3 obrońców.

0

@BaRcA!FaN Jeżeli przyjdzie de Ligt i przyszły sezon zaczniemy z 4 obrońcami mowa tutaj o Pique, de Ligt, Umtiti i Lenglet. To nie wiadomo czy Waldek nie będzie próbował tego manewru. Poprzedni sezon graliśmy 442 teraz 433, ogólne Nasz trener dostosowuje się do piłkarzy jakich posiada.

konto usunięte

8

@VamosGirl W takim klubie jak Barcelona każdy trener musi się dostosować do zawodników, nie odwrotnie. :D

0

@BaRcA!FaN Wymarzonym składem dla Guardioli to był by bramkarz, 9 środkowych pomocników z bajeczną techniką i świetnie operujących piłką i Messi ;)

konto usunięte

0

@Karakanis Nie. To zawodnicy się dostosowują.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?