La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1563 Culés

23

W najbliższym czasie dojdzie do spotkania zarządu Barcelony z Valverde, na którym będą omawiana ewentualne transfery do klubu i z klubu. De Ligt i Jovic są jedynymi z kandydatów do wzmocnienia drużyny, ale żeby pokryć te transfery klub musi sprzedać piłkarzy. Z Barcelony na pewno odejdą wszyscy wypożyczeni piłkarze, ale również mówi się o sprzedaży Umtitiego, Coutihno i Ivana Rakiticia, który jest kluczowym piłkarzem Valverde. [Miguel Rico]

konto usunięte

6

@BarcaInfo Na jednej szali de Jong, de Ligt, Jovic a na drugiej szali Umtiti, Cou i Rakitić. Moim zdaniem na ten moment lepsza z naszymi obecnymi zawodnikami.

0

@BarcaInfo Nie no bez jaj, Cou nie.
Nad Umtitim bym się zastanowił, aczkolwiek na dzień dzisiejszy też bardziej nie.
Rakitić out ;D

0

@BarcaInfo Zapewne 1-2 piłkarzy odejdzie z wymienionej trójki.

konto usunięte

0

@BarcaInfo Ja tam się wcale nie dziwię, że istnieje temat sprzedaży Coutinho i Rakiticia. Budżet Barcelony nie byłby w stanie udźwignąć ciężaru nowych zawodników, których agenci na pewno będą chcieli ugrać jak najlepsze kontrakty. Moim zdaniem, jeśli Barcelona będzie chciała kogoś sprzedać to powinna skierować swoje oczy na Rakiticia (kupiony de Jong w jego miejsce) oraz Coutinho( jeśli nie poprawi swojej gry). Niestety to jest biznes, a gość za którego wyłożono grubo ponad 100 mln musi dawać jakość. 1,5 roku to aż nadto na aklimatyzację. Odnośnie sprzedaży Umtitiego to jak widać przy zakupie de Ligta będzie poruszana ta kwestia. Nie ma co, ale utrzymanie 4 topowych obrońców to problem, z którym uważam, że byłoby ciężko sobie poradzić.

konto usunięte

0

@BarcaInfo Jedynie kogo brałbym pod uwagę do sprzedaży to Coutinho. Nie dla tego, że w niego nie wierzę a bardziej z powodu tego, iż nie widzę dla niego miejsca. Pomoc jest obsadzona a skrzydło to chyba nie koniecznie dla niego. Zwłaszcza, że rywalizuje z Dembele o to jedno miejsce.

0

@BarcaInfo Dla mnie najlepiej jak sprzedadzą Rakiticia, a Valverde się obrazi i sobie pójdzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?