La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 672 Culés

konto usunięte

0

Jeśli chodzi o stroje to najbardziej bolą kibiców poziome pasy i szachownica. I wielu ma Nike za głupich a może po prostu Nike i Barca są nastawione na hajs? Poziome pasy miały wielkie zainteresowanie i podobnie będzie z szachownicą. Nike wie co robi. Jeśli macie pretensje to nie do nich a do Barcy że woli większy zarobek od tradycji. Pomijając tradycję, trzeba przyznać że koszulki na ten i na następny sezon są ciekawe i bardzo ładne.

2

@QAZ Widziałem koszulki stworzone które zgadzały się z zasadami tradycji Barcelony oraz cieszyłyby się większym zainteresowaniem, niż te poziome

konto usunięte

0

@Momalsino Oj nie wiem. Pionowe pasy są co roku a poziome tylko raz więc kibice chcieli kupić taki unikat. Niestety kasa rządzi

konto usunięte

0

@Momalsino Nic dodać, nic ująć. Ale niektórym nie przetłumaczysz. Dla nich albo są ładne, albo nastawione na duże przychody.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?