La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 643 Culés

1

walka Kasjusz vs Polak to było jedno wielkie xDDDD Przecież typ mógł go skończyć w pierwszej rundzie jednym kolanem na głowę, ale chciał się bawić... No i sędziowie tym werdyktem rozwalili system :P chyba byli z La Ligi xDD

35

@IronSanHybrid To był hit XD jak już usłyszałem, że niejednogłośną decyzją sędziów to się lampka zapaliła

3

@IronSanHybrid Jako usprawiedliwienie dla sędziów mogę wziąć to, że Polak to była kruszynka w porównaniu z Kasjuszem i sędziowie docenili to, że był w stanie przyjąć tyle nieporównywalnie silniejszych ciosów. W żadnej poważnej federacji by ta walka nie przeszła, bo wówczas ten wyraźnie lżejszy i drobniejszy byłby zniszczony już w pierwszej rundzie.

2

@skubi99 Ja rozumiem, że dysproporcja fizyczna była między nimi itd., że Polak i tak mega dużo wytrzymał, ale ludzie... freak fight czy nie powinni sędziować normalnie... Polak wiedział na co się pisze.

6

@damianex10 Tu nie ma usprawiedliwienia, bo przecież Polak wiedział o dysproporcji i mimo to wziął tę walkę. Szacun dla niego, ale werdykt kpina jak walka Bonusa i Złotówy :P

6

@IronSanHybrid Szczerze, Kasjo tymi kilkoma czystymi trafieniami to mógł mu zabrać kilka lat życia, albo przybliżyć do parkinsona na starość. I werdykt to dramat.

0

@IronSanHybrid Jak mają sędziów z Hiszpanii to nie dziwota, że Kasjusz przegrał. Od następnego sezonu VAR obowiązkowo musi być w Famme mma:))

0

@skubi99 Jedno kolano na głowę pod koniec 1 rundy i Polak obudziłby się na SOR.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?