La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1720 Culés

0

Adam Nawałka został odsunięty od pełnienia funkcji trenera pierwszego zespołu. Jego obowiązki co najmniej do końca sezonu przejmie Dariusz Żuraw, który do tej pory prowadził trzecioligowe rezerwy Kolejorza.

Hahaha

konto usunięte

0

@damianex10 hm.. jakby to było jego wina.

W Lechu jest kilku zawodników, którzy się zasiedzieli i przeżyli kilku trenerów.. Tam potrzeba pozbyć się kilku osób ze składu, a nie zmieniać trenerów jak rękawiczki.

konto usunięte

27

@damianex10 Największa głupota klubu, Ja nie mam już słów na to co robią działacze. Wypi..dolić kilkunastu piłkarzy wprowadzić młodzież i zostawić Nawałkę. Gorzej na pewno nie będzie a wiara zacznie chodzić na Kolejorza z młodą gwardią w składzie. Tego chce poznański kibic, chce Kowalskich Jankowskich czy Nowaków a nie Joviców Fasolowiców czy też Hujociców.

0

@damianex10 to jest dramat,połowa piłkarzy,i cały zarząd do wywalenia,inaczej nie widzę by Lech wyszedł z kryzysu,za rok z takimi władzami będą walczyć o utrzymanie

0

@Jackpb1234 Czytaliście wczorajsze wypowiedź Nawałki o tym, że zagrali dobry mecz? W sumie ja to się nie dziwę, że go wywalili. Człowiek nie spodziewał się może cudów, ale że piłkarze Lecha nie będą w stanie skonstruować akcji w ataku czy wymienić ze sobą czterech dokładnych podań, to jest jakaś parodia... Grę Lecha można porównać do meczy reprezentacji na MŚ w Rosji, ze pomysłu na grę...

5

@Janiama Przyznam, że zaintrygował mnie ten Hujocić.

A tak poważnie, ja też nie widzę żadnej logiki w tym, co od lat robi ten zarząd. Jak tam ma się cokolwiek udać (nawet zakładając zupełny tartak wśród piłkarzy), skoro co kilka miesięcy następuje zmiana warty wśród trenerów i kazdy z nich ma inną wizję i inne metody treningowe. Smutne, jak wizerunkowo i sportowo upadł Lech w ostatnim czasie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?