- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1133 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1133 Culés
0
Panowie/Panie, jaki mecz wczoraj zagrał MATS? Praca, treningi, studia, nie miałem czasu obejrzeć ;)
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
@Sawik_10 To tak: na początku meczu wyciągnął strzał lecący chyba pod poprzeczkę, zaraz potem lewą ręką obronił 1v1. Przy pierwszej straconej bramce złapany na wykroku po uprzednim uderzeniu w słupek Chukwueze. w 40 minucie ponownie wygrał pojedynek sam na sam. Przy drugiej bramce być może trochę zawinił, choć pewnie spodziewał się jak większość, że piłka będzie wrzucana (tym bardziej, że nikt nie krył wchodzącego zawodnika, bo Umtiti nie wiedząc czemu nie pilnował go, tylko zajął się podwojeniem krycia Ekambiego). Trzecia bramka cóż, przegrał w końcu sam na sam. Potem bardzo ładnie wyciągnął piłkę już klęcząc, bo ta odbiła się od Umtitiego i nieco zmieniła kierunek. No i czwarta bramka, to po prostu zawodnik go minął idąc ponownie sam na sam. Mimo utraty czterech bramek, nie mam do niego większych zastrzeżeń po tym meczu.