La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1793 Culés

0

Jakiś czas temu przesiadłem się z iOS na androida. Mam problem z powiadomieniami Messengera. W iPhone gdy na chacie grupowym była jakaś dłuższa dyskusja po kilku wiadomościach dźwięk powiadomień sam się wyciszał. Na androidzie natomiast jeśli będzie wyslanych 100 wiadomości tyle razy będę słyszał dźwięk powiadomień. Czy są się to jakoś przestawić. Nie chce wyłączać całkowicie powiadomień. Nie wiem czy jasno wytłumaczyłem o co mi chodzi. Mam nadzieję, że ktoś miał podobną sytuację.

0

@patrykppp17 Tez tak mam z innym komunikatorem gdzie w grupie jest 60 osób i musialem wyciszyć bo non stop dzwiek był

0

@NaFazieHitman Właśnie to dość irytujące. A w iOS po kilku wiadomościach z danej grupy samo się wyciszało, dopóki ich nie odczytałem. Może ktoś ma na to sposób.

0

@patrykppp17 A jaką masz wersję androida?

0

@sidzej Najnowszą 9.0

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?