- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1365 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1365 Culés
8
Ja wiem, że Rabiot to może nie Xavi ani De Bruyne, ale kurde nie róbmy tez z niego Mączyńskiego. Dodatkowo po nieudanym transferze do nas będzie podwójnie zmotywowany, bo z jego punktu widzenia nie doceniliśmy go wystarczająco. Taki przypadek ala Eto'o. Nie chcę go u nas, bo tu nie pasuje stylem, ale w innym klubie nie spisywalbym go na straty od razu.
3
@masq Hmm, a ktoś z Niego w ogóle robi tutaj Mączyńskiego? Nie zauważyłem by ktoś pisał, że jest ogólnie słaby, tylko że jest może za słaby na Barcelonę, lub po prostu tutaj nie pasuje. Chwała za to, że będziemy mieć De Jonga. W ostatnich latach mieliśmy sporo typowych rzemieślników, a za mało artystów (co miało swoje + i -). Wygląda na to, że w końcu u nas będzie więcej artyzmu co jak dla mnie będzie dużo lepsze. De Jong, Arthur, Alena, Puig... oby tylko Valverde to fajnie poukładał, bo z takimi zawodnikami gra powinna być atrakcyjniejsza.
2
@macio_944 Ludzie już wcześniej się zachowywali jakbyśmy mieli sprowadzić drugiego Douglasa.
0
@masq Bez przesady. Fakt, że były mocne głosy sprzeciwu (w tym ja, siema), ale raczej bardzo mało osób mówiło że Rabiot jest słabym piłkarzem. W większości, że jest ok, ale niepasujący do futbolu propagowanego w Katalonii.
Poza tym... Jego matka robi mu taki PR, gdzie mam wrażenie, że w większości mimo wszystko nie bano się o jakość sportową Rabiota, a o Jego matkę, że zrobi mnóstwo problemów.
1
@macio_944 Agenci czasem są straszni. Oby Raiola z De Ligten nie namieszał.
3
@macio_944 Za to agenci de Jonga i de ligta nie robią problemów.
Brak wam konsekwencji. To co w jednym transferze nie pasuje w drugim jest już cacy
0
@masq Ja go nie spisuje, ale cieszę się że go nie będzie u nas, nam nie jest potrzebny zawodnik który najlepiej gra jako dp, a woli grać bardziej ofensywnie i zbytnio tam nie czaruje, do tego nie ma takiego czegoś jak de jong, takiego błysku
0
@MarioVeB! nie robią problemów bo Barcelona zapłaciła dokładnie tyle ile zażyczył sobie pan agent. 70 milionów, pewnie z 10 milionów prowizji tylko dla niego. De Jong dostał 16 milionów euro pensji rocznie. to są skandaliczne pieniądze, biorąc pod uwagę to, że rozważa się sprzedaż Umtitiego czy Rakiety. Barcelona jest na uwięzi agentów od dawna
1
@MarioVeB! Po pierwsze, brawa za wrzucanie wszystkich do jednego wora.
Po drugie, agent dwóch holendrów raczej aż tak dużych problemów nie robił i nie robi. Ale to gadanie "co by było gdyby". Matka Rabiota wydaje się być bardzo specyficzną osobą i trudniejszą. Ale nikt tego z nas nie wie co by było gdyby. Dobrze jest jak jest.
0
@yuootoo Serio? Dzięki, że nam wyjaśniłem. Nie wiem jak można nie wychwycić tak prostego sarkazmu. Myślenie takie trudne.
0
@masq Dla mnie jest słaby i nie powinien tu przychodzić- narzekasz na Rakitica, a Rabiot to jego gorsza wersja. Najlepiej gra jako DP- i to też bez szału....jako go do przodu przesuneli w miejsce kontuzjowanego Verrattiego to sobie nią radził. Wymienisz jego dobre spotkania w LM? Nie powołują go do kadry....robi problemy o grę, chciał duża pensje....I Ty zalujesz, że go nie wzięliśmy.
A porównanie do Eto'o też nieadekwatne bo Samuel to była jedna z najlepszych 9...Rabiotowi daleko do jednego z najlepszych na swojej pozycji
0
@masq Xavi sam mówił, że pasowałby tutaj... Nie, ci dalej swoje.
0
@macio_944 wiesz kim jest agent de ligta czy się zgrywasz? Ten gość bije na głowę swoimi prowizjami każdego innego agenta.
Donnarumma kto jest jego agentem i co Milan musiał z nim przejść itd. Wymieniać dalej ?