- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1348 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
125
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1348 Culés
15
Tak patrzę na noty użytkowników i zastanawiam się czy my graliśmy dzisiaj z Huescą? No ludzie kochani noty od 6 do 8 w meczu w którym zdecydowanie dominowaliśmy i nie ma tu żadnego znaczenia że oni grali w 10. Wielka praca piłkarzy moim zdaniem oceniona absolutnie za nisko
8
@Janiama A kim Ty właściwie jesteś, żeby oceniać oceny oceniających?
1
@Janiama Kto według Ciebie zasłużył na 9, albo 10?
Messi wiele razy niepotrzebnie strzelał i dużo strat. Luisito marnował sytuacje i też gubił się w dryblingu. Malcom grał za krótko, a u Coutinho to jeszcze nie to. Kto zasłużył zatem na lepszą ocenę niż 8, skoro powyżsi się najlepiej zaprezentowali?
1
@michal26 Znakomity mecz Lengleta i Pique zdecydowanie na 8 dla Suareza nota 9 za jedną z najważniejszych bramek w tym sezonie i dla Messiego 9.5 za bramkę dwa otwierające podania i mnóstwo akcji jeden na jeden. Zawsze należy patrzyć na to kto stoi po drugiej stronie boiska bo to świadczy o klasie naszych zawodników. Rakitić i Busi mnóstwo przechwytów już na połowie przeciwnika też nota między 7.5 a 8. Praca w defensywie zespołu doskonała
0
@Martwy A kim Ty jesteś by pisac że piłka nie nauczyła nas pokory. Skoro Ty oceniasz piłkarzy to Ja mam prawo komentowac noty użytkowników.
2
@michal26 Messi "niepotrzebnie strzelał" - co? Dał sytuację Albie, Suarezeowi i to 100....to czemu miał sam nie próbować? Co za bzdura. Co miał robić? W tych sytuacjach głównie był w gąszczu rywali.
1
@Janiama Po pierwsze, nie wystawiłem i nie wystawiam ocen zawodnikom, więc już przegrywasz i jesteś dla mnie zerowym wyznacznikiem. No a po drugie, skoro twierdzisz, że z piłką jednak zetknąłeś się na poziomie o wiele wyższym od "normalnego zjadacza chleba" to słowo pokora nie powinno być Ci obce. Sorry, dla mnie możesz siedzieć przy jednym stole z Hajto, i to żaden komplement.
0
@Martwy Oceniasz piłkarzy swoimi wpisami bo przejrzałem. Nie pisałem że wystawiasz noty. Więc skoro Ty możesz to robić to Ja również oceny użytkowników. A do Hajty mnie proszę nie porównuj bo dla niego nie jestem partnerem do stołu. Co do pokory, to najpierw naucz się znaczenia tego słowa bo wyraźnie jej Tobie brakuje.
0
@Bagsik88 Ja tylko oceniam efekty. Fakt jest taki, że nie raz niepotrzebnie strzelił. Rozumiem pobudki i nie mam o to pretensji.
Dla mnie nota 10, to występ perfekcyjny. Taki mecz, w którym gracz wznosi się na poziom niebotyczny. Chociażby mecz Messiego z Betisem takowy był (oba w którym dostał owację na stojąco).
Nota 9, to kapitalny występ, z DROBNYMI błędami i niedokładnościami. W przypadku i Messiego i Suareza było tego za dużo a występ ogólnie bardzo dobry. Dlatego dałem im po "8".
To jest moja opinia i tak to widziałem. nie krytykuję nikogo. Zwyczajnie byłem ciekaw argumentacji czemu miałby ktoś dostać więcej niż "8"
1
@Janiama Z takimi ludźmi jak Ty nie mam o czym rozmawiać. Nie jesteś dla mnie żadnym autorytetem więc i Twoje umoralnianie mnie nie będzie skuteczne. Masz jakieś kompleksy, sorry. Żegnam pana ozięble :)
0
@michal26 Czy ja się odniosłem do ocen? Nie.
Odniosłem się do tekstu "Niepotrzebnie strzelał" - potrzebnie bo musieliśmy jakoś rozmontować obronę Atletico, a jakbyśmy tylko klepali to praktycznie żadnego zagrożenia...mogliśmy ich pokonać tylko dzięki jakiemuś zaskoczeniu....strzał Luisa - z daleka, co za paradoks. Oblak był dziś w mega formie, inny bramkarz, puściłby próby Leo.
2
@Janiama Poirytowany ocenami innych możesz być, ale pamiętaj, że oceny to SUBIEKTYWNA opinia i wcale nie muszą odzwierciedlać rzeczywistości, ani zadowalać innych, to prywatne odczucia.
0
@Bagsik88 Połączyłem Twój i Janiamy komentarz :P
Mea culpa.
Możliwe. Nie wiem, co bym na jego miejscu zrobił. Widać było jednak, że bardzo zależy mu na strzeleniu gola.
2
@MesQueUnClub_87 Skończ tłumaczyć to gościowi, który wszystkie rozumy pozjadał na ten temat. Omnibus. Pewne klapki się tam zamykają już, to moje subiektywne zdanie
0
@michal26 Bo widział co robił Luis.