La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1281 Culés

5

Wlasnie - dzisiaj fajnie ze komentatorzy o tym wspomnieli.

Barca ogrywa regularnie Atletico od wielu wielu lat (albo wygrane albo remisy) - i dwumecze w PK rozstrzygalismy na nasza korzysc od sezonu 08/09

Jednak jak w ostatnich latach przyszlo nam grac z nimi w LM to w dwumeczu nie dalismy rady.

0

@mekston A także od sezonu 08/09 zdarzyło się przegrać u siebie jeden z najważniejszych meczy ;)

1

@loswariatofano przegrać u siebie z Atletico od sezonu 08/09? NIe pamiętam ;)

Był jeden remis - aczkolwiek z prawidłowych bramek było 2-1

Tez ciekawe jakby sie to potoczylo w sezonie 15/16 gdybysmy dostali karnego przy wyniku 2-0 dla Atletico a nie wolnego? Czy gdybysmy sie przeslizgneli wowczas w LM, to byloby cos wiecej

1

@mekston Przegraliśmy mistrzostwo ;)

0

@loswariatofano Finalnie tak - ale tak jak pisalem padl dla nas prawidlowy gol na 2-1.

Tak czy inaczej niby gramy z tym samym rywalem, niby mamy przewage kadrowa a finalnie okazuje sie ze w LM odpadamy.

po pierwsze to pokazuje to wlasnie jaka jest LM
po drugie pokazuje slowa Iniesty (o ile w sezonie 13/14 moglismy i moze powinnismy odpasc bo jednak Tata Martino nie mial sposobu na Atleti), to juz w 15/16 bylo i powinno byc inaczej a skoncxylo sie tak jak ostatnio czesto w LM dla nas - rozczarowaniem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?