La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 601 Culés

konto usunięte

1

Jakbym miał pewność, że Ajax pokona Juve, to wolałbym, aby z pary City-Tottenham wygrały Totki (są teoretycznie łatwiejszym przeciwnikiem niż City). Jeśli jednak Ajax miałby odpaść, to wolę awans City, które w dalszej fazie spokojnie powinno pokonać Juve. Zdecydowanie preferuję finał Barca-City niż grę przeciwko topornemu Juve i tej urodzonej w czepku Krystynie...

0

@LuisSalvano No nie wiem czy city se tak łatwo poradzi z juve

0

@LuisSalvano A ja właśnie chciałbym Leo i CR w finale po 10 latach. Niestety nie doszło w finale LM do meczu Real - Barca przez te 9lat CR w Madrycie. W sumie to do takiego meczu w finale LM nigdy nie doszło. A pamiętam, że z 7 lat temu była okazja, ale nas pyknęła Chelsea, a ich Bayern.

0

@puyol_presidend5 Rok pozniej nas pyknal Bayern a ich BVB, potem w 14/15 my ogralismy Bayern a ich Juve

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?