- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 966 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
171
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 966 Culés
1
Szczerze mówiąc wolałbym zobaczyć dzisiaj jakiś remisik 2:2 z fajnym meczem niż takie zwycięstwo
0
@Phatro Wtedy MU musiało by chociaż trafić w bramkę...
0
@Phatro A ja sie ciesze, ze wygralismy I nie stracilismy gola.
0
@Phatro Oszalałeś, taki wynik to sobie w Fifie zrób :D Tu trzeba taktycznie dojść do finału LM a nie bawić się w bohatera.
0
@DawidekFCB No to super, ja też płakał nie będę bo korzystny wynik zawsze cieszy ale nie po to się ogląda LM by oglądać takie słabe widowiska i kopaninę na poziomie 2 Ligi Angielskiej
0
@monsterrize XD No już rok temu taktycznie sfrajerzyli się z Romą bo trzeba oszczędzać siły mając wygraną Ligę i Finał PK, ty nadal nie czaisz że w LM nie ma żadnych kalkulacji bo to jest dyspozycja dnia, motywacja i szczęście któremu trzeba pomóc? United wysoko poprzeczki nie postawiło ale mając tak korzystną sytuację w sezonie to ja nie widzę tu żadnego sensu bawić się w jakieś taktyczne dochodzenia
0
@Phatro Błędy indywidualne zagrały w tym meczu. Bussi w 39min. powinein zostać wysłany na ławkę, to nie był jego dzień. Druga sprawa, że Man UTD, ustawili autobus w obronie głównie i próbowali pressingiem wybijać piłki i ewentualnie kontrolę zrobić, Man UTD, zasra* zbroję. To był główny powód tego, że ciężko było akcje robić jak wszyscy ciągle w obronie siedzieli. Juventus zremisował i jest w gorszej sytuacji niż my :) My mamy wygrany mecz, teraz tylko dobić Man UTD, Juventus ma troszkę inną sytuację, dość patyczną. Reasumując, DOBRZE JEST :)