La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 799 Culés

konto usunięte

1

Nie mogę uwierzyć w to co czytam. Do czego to doszło, że wygrana Barcelony 1-0 kibice uznają za wspaniały wynik.

9

@BaRcA!FaN Nie no popłacze sie zaraz bo wygraliśmy mecz wyjazdowy tylko 1-0, powinno być 6-0 to może bym napisał coś pozytywnego.

konto usunięte

1

@BaRcA!FaN Wynik na Old Trafford z United w ćwerćfinale LM to zły wynik?

konto usunięte

0

@BaRcA!FaN Na wyjeździe zaznaczmy.

konto usunięte

0

@BaRcA!FaN Na takim stadionie i z takim przeciwnikiem ?
Serio pierniczycie przez kilka miesięcy, że zostaliśmy wszyscy rozpieszczeni przez ostatnie lata, a teraz takie coś piszesz?

konto usunięte

0

@kordyl1010 Z jakim Kurde przeciwnikiem? United to średniak Ligi angielskiej. United ostatnio raz mocne było 8 lat temu.

konto usunięte

0

@kordyl1010 A to co stadionu bronią jakieś magiczne zaklęcia i nie można tam dobrze grac?

konto usunięte

0

@BaRcA!FaN No ja też nie mogę uwierzyć. Wygrana na wyjeździe, było nie było z trudnym rywalem, a tutaj w komentarzach szambo wybija, gorzej niż na notatniku po wpierd... u od Barcy. Widać niektórym od sukcesów się w dupach poprzewracało.

konto usunięte

0

@MaTt_BarcaFan United jest jedną z 2 najsłabszych drużyn, które zostały w LM. Ostatni raz byli mocni w 2012 roku. Od tego czasu mocni są tylko z nazwy, gdyby nie ich historia to każdy by stawiał ich na równi z takim FC Porto.

konto usunięte

0

@BaRcA!FaN Eh... no tak, bo wsparcie kibiców to było puszczone z radia...
Zawsze jest tak, że na swoim człowiek czuje się pewniej... nigdy tak nie miałeś ?
No... Real to też średniaki z La Ligi i kolejno 3 LM wygrali xD

konto usunięte

0

@BaRcA!FaN United to nie jest żaden ogórek. I 0:1 u nich w CWIERĆFINALE LM to super wynik.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?