La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1664 Culés

0

Bardzo głupie błędy - taki Liverpool myślę, że mocno by nas za to dzisiaj skarcił w postaci 2-3 bramek. Tak naprawdę oprócz naszych błędów to United nie miało okazji, nie mieli nawet celnego strzału - ewidentna taktyka typu autobus-kontry i ewentualnie wyrzutki. Wydaje mi się że my kiedy mamy prowadzenie to włączamy zawsze ten tryb 'prowadzimy, nam się nie spieszy' i jestem w 100% przekonany, że gdyby Manchester nam wbił bramkę to my byśmy im wbili za chwile kolejną na 1:2, ale było prowadzonie więc nie było szarpania z przodu. Z drugiej strony chłopaki wiedzą, że to wyjazdowe 0:1 to jest milowy, OGROMNY krok w drodze po półfinał. To był trudny trener, w LM nie ma już na tym etapie lekko - myślę, że nasi mieli taki plan, wykonali go w 100% i są zadowoleni, my też powinniśmy być. Wygraliśmy na wyjedzie - pierwszy raz od dawien dawna i zrobiliśmy wielki krok do półfinału.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?