La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1657 Culés

3

Napiszę tylko tyle, co niektórzy chyba zapomnieli z jaką kupą w majtkach graliśmy w ćwierćfinałach LM przez ostatnie 3 lata i jak te mecze wyglądały. Roma, Juventus, Atletico, na dokładkę PSG w Paryżu (1/8). We wszystkich wspomnianych spotkaniach graliśmy 10 razy gorzej niż dziś i nie było nawet zalążka szans na zwycięstwo. I dziś było widać po chlopakach, że byli nieco elektryczni, było dużo takich drobnych niedokładności, nie było luzu w grze, podjęcia ryzyka, widać że widmo powtórki z rozrywki gdzieś tam siedziało w głowach. Mimo to wywozimy z Old Trafford pierwsze w historii zwyciestwo, w meczu gdzie przeciwnik nie miał ani jednej dogodnej sytuacji do strzelenia bramki, mamy rewanż u siebie i wszystkie atuty po swojej stronie. Kolejna sprawa- wygrywamy praktycznie wszystkie kluczowe mecze w tym sezonie, a po spotkaniu na LR płacz jakbyśmy dostali trójkę. Trzeba docenić te zwycięstwo, nawet jeśli styl mógł być lepszy. Wolę takie 1:0 niż 0:1 po pięknej grze.

PS. Piquenbauer jest najpiękniejszy

0

@skakun95 Ale z drugiej strony każda z tych ekip postawiła ciężkie warunki Barcelonie i byli po prostu lepsi, nie chcę filozofować jakby to było gdybyśmy teraz grali z Juve czy z Liverpoolem a nie United ale warto też popatrzeć na to z drugiej strony a nie tylko ja fakt że wygraliśmy z Manchesterem United na Old Trafford, w ostatnich latach wygrywało tam wiele średniaków z Ligi Angielskiej a fakt że ostatnim razem jak z nimi graliśmy byli jeszcze topową europejską drużyną to inna sprawa

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?