La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 784 Culés

konto usunięte

5

3

@kenneth99 Fajnie się ogląda te balanse ciała Semedo.

konto usunięte

0

@matirix20 Brakuje mu stabilności, czasami potrafi zagrać taki fajny mecz, a czasami jakby go nie było. Najlepiej to i tak gra mu się z Dembele i Malcomem, bo cały czas są na prawej stronie, a Messi ucieka do środka i zostaje sam.

Chociaż Roberto + Semedo to też fajne połączenie lub nawet Robero w pomocy, jakoś tak szybciej potrafi piłka iść do przodu... więcej ryzyka i szybkości w te akcje wkładają :)

konto usunięte

2

@kordyl1010 Oby na rewanż zagrał Dembele po prawej z Semedo to będzie miazga.

konto usunięte

1

@kenneth99 Racja, też na to czekam... Wczoraj mi tych szybkich akcji na prawej stronie brakowało. Zdaje mi się, że więcej akcji było po lewej.. chociaż widać było, że Cou z takim przeciwnikiem żyje i nie boi się ryzykować :)

konto usunięte

3

@kordyl1010 Czasami też mnie denerwował Rakitić z tym,że zamiast wypuścić Nelsona to zwalniał akcje i grał do Busiego.Jak będzie grała dwójka Dembele-Semedo to o wiele częsciej będą grać do siebie na wolne pole.

2

@kenneth99 Fantastyczna akcja i... typowy Suarez. :v

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?