La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1561 Culés

1

Mam nadzieję, że do LM z TOP4 wejdzie City Liverpool Tottenham i Chelsea. A LIGĘ EUROPY wygra Arsenal.
I tylko United poza LM coś pięknego :-)

konto usunięte

4

@Criss18Barca A ja mam nadzieję, że do LM z La Ligi wejdzie: Barca, Atletico, Real (niestety) i Sevilla, a Ligę Europy wygra Valencia.
Z Premier League? City, Liverpool, Chelsea i Tottenham lub Arsenal.

0

@Criss18Barca a ja że United,chelsea i Arsenal to g kluby i tyle

konto usunięte

1

@Showman Niestety? To jest LM, więc według mnie powinny tam grać najlepsze kluby. Wiem, że tutaj Real nie jest lubiany (lekko mówiąc), ale jednak wolę oglądać te rozgrywki w najlepszym możliwym składzie. :)

konto usunięte

0

@student97r A ja chciałbym żeby Real miał taki sezon w którym nie byłby w TOP 4 i nie zagrał w Lidze Mistrzów.

konto usunięte

0

@Showman Jeśli na to zasługuje nie widzę problemu. Jeśli na przestrzeni całego sezonu zajmowałby 5 miejsce np., to wtedy jest inna sytuacja. :)

0

@Criss18Barca A ja nie la lidze liczę że Getafe wejdzie do LM zawsze to odmiana

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?