La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1581 Culés

0

Kilkanaście lat wstecz w przerwie meczu; 12 z 15 minut przerwy meczu - studio. Analizy taktyki, dyskusja, wypowiedzi gości (ekspertów) itd. Zero ciśnienia, że tak powiem. Przerwa w meczu w 2019 roku - reklamy.

2

@Martwy Nie wiem jakie mecze oglądałeś ale od zawsze praktycznie było reklama - krótkie studio - reklama - druga połowa.

0

@kuz No tak, przecież od zawsze było tak. Witamy w przerwie meczu, dzisiaj oba zespoły atakują, dużo bramek. Musimy kończyć, spotykamy się po meczu.

0

@Martwy Zauważ, że to jest najlepszy czas antenowy na reklamy, zarabiają wtedy krocie. Fakt faktem, że kiedyś wyciskali ile mogli z tej 15 minutowej przerwy, ale czasy się zmieniają. Najgorsze, że płacisz za dodatkowe programy a musisz oglądać jeszcze reklamy jakby im było mało pieniędzy.

0

@kuz Tego dotyczył mój komentarz. Przyznałeś mi rację, dziękuję :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?