La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1119 Culés

0

Jak myślicie czy Riqui, Moussa i Todibo jeszcze dostaną w tym sezonie szansę pograć sobie coś? Fajne wrażenie po sobie pozostawili ostatnio zwłaszcza Riqui i Todibo :)

28

@Coutinho007 jak będziemy mieć mistrza i zostaną mecze o nic to na pewno dostaną szansę

0

@Messibestplayerintheworld Oby tak było i od następnego sezonu włączeni powinni być Riqui I Wague do 1 drużyny. Riqui zrobił na mnie większe wrażenie od Carlesa bo gra jak by dojrzałej i ma świetny przegląd pola a Wague jedynie co musi poprawić to ustawianie się i grę w obronie bo w ofensywie lepiej gra od Nelsona chyba nawet

0

@Coutinho007 szkoda ich bo za dużo by ławkę grzali
a zwłaszcza Puig bo konkurencja w pomocy jest wielka
Ja go najchętniej bym wypożyczył do Ajaxu.

0

@Messibestplayerintheworld Nie no niech się ogrywa u nas , wypozyczenia u nas nigdy nie kończyły się dobrze dla zawodników :/ Do tego wiek Ivana, Vidala i Busiego trzeba wziąć pod uwagę, oraz To, że Wielu już było co się u nas ogrywało.

0

@Coutinho007 ale u nas on by się nie ogrywał, siedzenie na ławce jeszcze gorsze.......

0

@Messibestplayerintheworld Skoro Foden ogrywa się jakoś w City to i u nas Riqui by mógł się ogrywać wystarczą chęci a jak można było zauważyć Riqui ma większy potencjał niż Carles

0

@Coutinho007 zgadzam się ale Tu jest Barcelona nie City, a Barcelona jednak jest lepsza i ma innego trenera
boję się że on by się zmarnował przez zbyt dużą konkurencję do pomocy

0

@Messibestplayerintheworld Przykład z Busim np pokazał, że dla chcącego nic trudnego a każdy pamięta jak to było z Busim na początku. Reszta to już historia tak samo jak z Iniesta, Xavim, Puyolem, Pedro, Thiago itd Wypozyczenie nigdy nam nie służyło i nie pamiętam żeby zawodnicy, którzy wracali z wypozyczenia byli lepsi a sam Riqui chce zostać. Skoro Ernest już coś dał mu pograć w lidze i pucharze króla tak samo jak Aleñii to oznacza, że nie zamknął drzwi przed nimi Ale i tak uważam, że Puig ma większy potencjał, Carles dalej trochę jest chaotyczny

0

@Coutinho007 Busi nie miał aż takiej konkurencji
teraz mamy jedną z największych konkurencji w historii klubu

1

@Messibestplayerintheworld Nie miał aż takiej konkurencji mówisz? A Yaya i Keita? Obaj wtedy byli świetnymi pomocnikami zwłaszcza Yaya a Pep odstawiał ich powoli kosztem ogrywania Busiego. Powiem tak. Ernesto może i jest naprawdę świetnym trenerem Ale jest to trener, który nie myśli aż tak o przyszłości Barcy jak o wynikach na tu j teraz.

0

@Coutinho007 Yaya owszem super piłkarz ale Keita to typowy rezerwowy
jeszcze jeden jest fakt
zazwyczaj gramy bez ofensywnego pomocnika w składzie.
a to jest pozycja Puiga

1

@Messibestplayerintheworld I to jest błąd bo jednak czasami u nas widać brak ósemki takiej jak Iniesta :(

0

@Coutinho007 jest Coutinho
może nie poziom Iniesty ale jednak bardzo dobry piłkarz tylko gramy na dwóch środkowych i jednego defensywnego-decyzja Valverde

1

@Messibestplayerintheworld Czasami widać brak kreatywności w środku pola i podajemy czasami bez sensu bez pomysłu. Cou raczej do środka już nie wróci i dziwię się że tyle kasy poszło na niego skoro miał zastąpić Inieste a EV tam go nie widzi, może Xavi będzie miał pomysł na niego lepszy i go odbuduje w 100%

0

@Coutinho007 zobaczymy. Mam nadzieję że Xavi będzie następcą Valverde
ale i teraz za Valverde mocno kciuki trzymam
jakby nie patrzeć mamy genialną sytuację

1

@Messibestplayerintheworld Powiem szczerze. Nie raz narzekalem na Ernesto za styl gry, za rotację, za zmiany i trzymanie zawodników cały czas tych samych po 90 minut na boisku, za to, że nie ma pomysłu jak ustawić Cou i Dembele razem, za dawanie szans młodym podczas gdy Pep daje szansę Fodenowi Ale. Ale jednak zdobył dublet rok temu, posprzątał bałagan po Lucho z Gomesów, Ard, Denisów, Aleixow no i w Końcu!!! W końcu przełamał klątwę na Old Traford, oraz przełamał klątwę 1/4 w LM i leci po tryplet i za to brawa dla niego

0

@Coutinho007 zgadzam się w 100% :) i chyba jak się nie mylę przełamał klątwę Anoeta

0

@Messibestplayerintheworld Dokladnie. Tak jakiś czas temu sobie myślałem "kurcze niby narzekania są na Ernesto a on jednak coś zrobił dobrego dla nas jak pozbycie się szrotu po Lucho, dublet czy przełamywanie klątw, oraz zaufanie do Ousmana, Arthura, Lengleta, odkrycie Puiga I co najważniejsze w końcu 1/2 w CL"

0

@Coutinho007 świetny trener i trzeba być ślepcem by tego nie docenić :)

0

@Messibestplayerintheworld Wiesz no wiele osób mu zarzuca mecz z Romą Ale w tym sezonie skasował to już awansem do 1/2, grunt to żeby miał plan na LFC i w finale spotkać się z Braćmi z Amsterdamu :D

0

@Coutinho007 chyba wolałbym z Tottenhamem się spotkać tak serio :)

0

@Messibestplayerintheworld Ta :p Ale nie ważne kto w tym roku wygra. Ważne, że to nie będzie Real, Szejki, oraz CR7 :D

0

@Coutinho007 jak to nie ważne
to musi być Barca :) dla mnie inne kluby się nie liczą

0

@Messibestplayerintheworld Nawet jeżeli Ajax wygra to i tak uważam że zasłużyli swoją postawą w tej edycji ;) z Totkami też będzie to fajna historia

0

@Coutinho007 a kogo mieli za rywala
cieniutki w tym sezonie Real ?
przereklamowany Juventus bo poszedł tam cr7 ?
pff :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?