La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1511 Culés

konto usunięte

1

Dias to jest kawał obrońcy. Portugalia ma obrońce na lata ,profesor. :)

konto usunięte

18

@MarioVeB! De ligt lepszy :)

konto usunięte

1

@Chwytliwy Nie wiem w czym. Na pewno nie w wyprowadzeniu piłki i przestawianiu napastników.

konto usunięte

30

@MarioVeB! Tak właśnie w tym jest lepszy :)

konto usunięte

1

@Chwytliwy Dowcip roku. Widać ,że na oczy nie widziałeś jego gry.

konto usunięte

0

@MarioVeB! Dzięki :D

6

@MarioVeB! Że niby Dias lepszy w wyprowadzaniu piłki? Mordo święta się już kończą , jak Dias jest lepszy od De ligta w wyprowadzaniu piłki to ja jestem Papieżem.

7

@kkbarca Widząc takiego avatara cięzko tu doszukać się związków z Watykanem ;)

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

1

@pax Poczucie humoru widzę dzisiaj dopisuje :D

0

@Chwytliwy Zawsze ;)

0

@MarioVeB! Haha poleciales po całości ziomek z tym, że Dias lepszy od De Ligta w wyprowadzeniu piłki. Dowaliles jak łysy grzywa o kant kuli ale muszę Ci oddać rozbawiles mnie już dawno takiego śmiesznego żartu nie czytałem :)

2

@Chwytliwy Juz nie mowiac o tym ze De Ligt pokazuje taki poziom i w reprezentacji i w meczach LM

konto usunięte

1

@bodzio10 Taka jest moja opinia :) Mecze Benfici oglądam prawie co kolejek jak nie kolidują z Barca :) Kapitan ,reprezentant Portugalii świetny obrońca.

konto usunięte

1

@mekston Kolejny ignorant co meczu Diasa na oczy nie widział ma wielce dużo do powiedzenia.

1

@MarioVeB! stwierdziłem tylko fakt w jakich rozgrywkach pokazywal sie juz De Ligt. ;)

Ale jesli dla Ciebie to igorancja to swiadczy wlasnie o poziomie argumentacji ;)

konto usunięte

0

@mekston Dias sie w tych samych rozgrywkach pokazywał gdybyś miał jakieś pojecie.

0

@MarioVeB! i De Ligt wypadal tutaj lepiej ;) gdybyś miał jakieś pojęcie ...

konto usunięte

0

@mekston Po raz kolejny udowadniasz ,że guzik wiesz i meczów Diasa nie oglądasz.
Szkoda mi na takich jak ty czasu, żyj dalej w swoim świecie.

1

@MarioVeB! Nie podales zadnego argumentu do swoich smiesznych teorii ...

widac bylo na przykladzie spotkan obu ekip z Bayernem w Monachium chocby

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?