- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1511 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
127
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
11
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1511 Culés
1
Dias to jest kawał obrońcy. Portugalia ma obrońce na lata ,profesor. :)
18
@MarioVeB! De ligt lepszy :)
1
@Chwytliwy Nie wiem w czym. Na pewno nie w wyprowadzeniu piłki i przestawianiu napastników.
30
@MarioVeB! Tak właśnie w tym jest lepszy :)
1
@Chwytliwy Dowcip roku. Widać ,że na oczy nie widziałeś jego gry.
0
@MarioVeB! Dzięki :D
6
@MarioVeB! Że niby Dias lepszy w wyprowadzaniu piłki? Mordo święta się już kończą , jak Dias jest lepszy od De ligta w wyprowadzaniu piłki to ja jestem Papieżem.
7
@kkbarca Widząc takiego avatara cięzko tu doszukać się związków z Watykanem ;)
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@pax Poczucie humoru widzę dzisiaj dopisuje :D
0
@Chwytliwy Zawsze ;)
0
@MarioVeB! Haha poleciales po całości ziomek z tym, że Dias lepszy od De Ligta w wyprowadzeniu piłki. Dowaliles jak łysy grzywa o kant kuli ale muszę Ci oddać rozbawiles mnie już dawno takiego śmiesznego żartu nie czytałem :)
2
@Chwytliwy Juz nie mowiac o tym ze De Ligt pokazuje taki poziom i w reprezentacji i w meczach LM
1
@bodzio10 Taka jest moja opinia :) Mecze Benfici oglądam prawie co kolejek jak nie kolidują z Barca :) Kapitan ,reprezentant Portugalii świetny obrońca.
1
@mekston Kolejny ignorant co meczu Diasa na oczy nie widział ma wielce dużo do powiedzenia.
1
@MarioVeB! stwierdziłem tylko fakt w jakich rozgrywkach pokazywal sie juz De Ligt. ;)
Ale jesli dla Ciebie to igorancja to swiadczy wlasnie o poziomie argumentacji ;)
0
@mekston Dias sie w tych samych rozgrywkach pokazywał gdybyś miał jakieś pojecie.
0
@MarioVeB! i De Ligt wypadal tutaj lepiej ;) gdybyś miał jakieś pojęcie ...
0
@mekston Po raz kolejny udowadniasz ,że guzik wiesz i meczów Diasa nie oglądasz.
Szkoda mi na takich jak ty czasu, żyj dalej w swoim świecie.
1
@MarioVeB! Nie podales zadnego argumentu do swoich smiesznych teorii ...
widac bylo na przykladzie spotkan obu ekip z Bayernem w Monachium chocby