La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1511 Culés

15

Mamy 80 punktów po tym meczu i do rozegrania jeszcze 4 kolejki. Atletico 68 punktów i 5 meczów do końca. Drogą dedukcji i po wielu godzinach skomplikowanych obliczeń matematycznych można dojść do wniosku, że brakuje nam już tylko 3 punktów by cieszyć się z mistrzostwa Hiszpanii.

Levante (D), Celta Vigo (W), Getafe (D), Eibar (W). Tego już nie da się przegrać!

0

@KamQiX W tych czasach to jak nie zobaczę to nie uwierzę.

konto usunięte

1

@KamQiX Do mistrza wystarczy nam porażka Atleti z Valencią xd

4

@KamQiX ja tam wierzę, że jutro Valencia która jest w spoko formie pyknie Atletico. Oni od porażki z nami są pogodzeni z losem wydaje mi się, niby profesjonalnym podejściem byłoby walczyć do ostatniej sekundy ostatniego meczu, ale ciężko będzie im się zmotywować kiedy już tylko cud może im dać Mistrzostwo. Wierzę że się potkną. Campeones!

1

@_wiktoria_ No niby tak, ale chodziło mi o to co w naszych rękach, bez oglądania się za plecy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?